Tag: ЦСКА Москва
ЈА СМЕНИ РУСИЈА ЗА ПРЕМИЕР ЛИГАТА

ОФИЦИЈАЛНО: Вест доведе големо засилување- Власиќ стана четврт најскап Хрват во историјата

пред 2 недели
прво на побен период па потоа трансфер

Пресврт во случајот Влашиќ. Милан испратил нова понуда

пред 2 мес.
Немаа среќа

Сара Ристовска и ЦСКА Москва не минаа најдобро на ждрепката за ЛШ

пред 3 мес.
ГОВОРЕШЕ ЗА РАЗЛИКАТА МЕЃУ ФУДБАЛЕРИТЕ И ФУДБАЛЕРКИТЕ

Руска фудбалерка: На нас жените ни е дозволено да имаме секс пред натпревар

пред 5 мес.
Потег кој станува хит на социјалните мрежи

ВИДЕО: Сара Ристовска со прекрасен гол за најавните шпици на ЕХФ во ЛШ

пред 8 мес.
Широков одигра 57 натпревари за Русија

Скандалозно: Поранешниот руски репрезентативец Широков крвнички претепа судија (ВИДЕО) 

пред 1 година
Дали конечно ќе замине од динамо загреб...

Македонскиот репрезентативец е „интересен“ за московските гиганти

пред 1 година
Тажна вест од Русија

ФОТО: Докторот на ЦСКА Москва почина од коронавирус

пред 1 година
Коронавирусот „удри“ и по најбогатите

Европскиот шампион во кошарка во загуба од 5,5 милиони евра

пред 1 година
Барса по пауза од осум години слави во Москва

ВИДЕО: Инфаркт завршница, Миротиќ со кош во последната секунда за победа кај ЦСКА Москва

пред 2 години
Фенербахче во дербито против ЦСКА без Французинот

Нандо Де Коло нема да настапи против својот поранешен клуб ЦСКА Москва

пред 2 години
Најдобриот македонски судија претходно им судеше на Динамо Киев и Малме

Ставрев втор пат сезонава ќе ја дели правдата во Лига Европа

пред 2 години
Барал тим со победнички менталитет

ВИДЕО: Најдобриот поентер во Евролигата нов член на ЦСКА Москва

пред 2 години
ФЈОДОР ЧАЛОВ СЕ СЕЛИ ВО АНГЛИЈА

Кристал Палас ќе се засили со најталентираниот играч од Русија

пред 2 години
Замена за Нандо де Коло

ЦСКА Москва пред потпис со играч од Торонто Репторс

пред 2 години
НБА ЗАСИЛУВАЊЕ ЗА ЕВРОПСКИОТ ШАМПИОН

Куфос потпиша двегодишен договор со ЦСКА Москва

пред 2 години