Tag: де геа
норвежанецот нема дилеми околу квалитетите на де геа

Солскјер во одбрана на Де Геа: Доволно е ментално јак, ќе се врати на потребното ниво

пред 3 мес.
Ден за заборав на Де Геа и Мегваер – грешка до грешка

ВИДЕО: Лампард и Челси конечно до победа над Јунајтед – си закажаа финале со Арсенал во ФА купот

пред 3 мес.
Фановите на Јунајтед во неверување

ФОТО/ВИДЕО: Несмасниот Мегваер го повреди Баи – Де Геа со ново срамно шоу

пред 3 мес.
Манчестер Јунајтед е во негатива

ВИДЕО: Неспретна реакција на Де Геа, Бергвајн му донесе предност на Тотенхем

пред 4 мес.
Работите се менуваат на „Олд Трафрод“

Погба се предомислил, добива нов договор но ќе се се бори за место во тимот на Јунајтед

пред 8 мес.
Не е се во висината на платите

ФОТО: Де Геа има најголема плата во Премиер лигата, во првите десет само Салах е од Ливерпул

пред 9 мес.
Кикс на Гери Невил

ФОТО: Грешката на Де Геа го прекина интервјуто на Мурињо

пред 10 мес.
„Карамелите“ со предност на „Олд Трафорд“

ВИДЕО: Мајкл Оливер не виде фаул над Де Геа, Јунајтед оштетен против Евертон?

пред 10 мес.
Солскјер повторно ќе експериментира

Јунајтед без Де Геа и Погба во Белград, Матиќ и Шо заминале за Дубаи

пред 1 година
Спротивно од најавите во англија

Солскјер не стравува за работата во Јунајтед, најавува засилувања во јануари

пред 1 година
Голманот на Јунајтед по поразот од Њукасл

Де Геа: Не знам што се случува, не можеме да дадеме гол два натпревари

пред 1 година