Tag: дејвид бекам
Ова веќе станува очигледно

Дејвид Бекам прави британска колонија во Интер Мајами

пред 6 мес.
Интересен заклучок

Бекам за можноста да ги ангажира Меси или Роналдо: На ниту еден играч нема да му биде тешко да донесе одлука

пред 6 мес.
Ова е сериозен проект

Бекам обезбедил пари, ги кани Роналдо и Меси во Интер Мајами

пред 7 мес.
ДОЛГОГОДИШНИОТ КАПИТЕН ГО НАПУШТИ КЛУБОТ

Легендата на Стоук го напушта клубот- заминува во МЛС лигата кај Бекам

пред 7 мес.
Катастрофален дизајн, навивачите во шок

ФОТО: Новиот дрес на Јунајтед не успеа да го „испере“ ни Дејвид Бекам

пред 1 година
Аргентинецот мина три сезони во Јуве

Бекам го купува Игуаин

пред 1 година
Заедно играа во ПСЖ

ФОТО: Бекам е пресреќен откако Матуиди официјално потпиша за Интер Мајами

пред 1 година
легендарниот англичанец е во очај

Бекам ги моли навивачите за трпение, Интер Мајами запиша историски негативен резултат

пред 1 година
Бразиелцот дефинитивно ќе го напушти Челси

Вилиан го одбил Бекам, сака да остане во Англија и да игра во ЛШ

пред 1 година
легендарниот фудбалер има неверојатна колекција на автомобили

Бекам го продава луксузниот Астон Мартин, одреди „солена“ цена (ФОТО)

пред 1 година
Во стилот на Бекам, Анри, Суарез....

ВИДЕО: Ремек дело на Александер Арнолд од слободен удар против Кристал Палас

пред 1 година
мино рајола му најде нов клуб

Договорен нов трансфер на Балотели, изненадување е изборот на клубот

пред 1 година
Легендарната расправија по која следуваше трансферот во Мадрид

Силвестре откри како копачката заврши во лицето на Бекам и каква била реакцијата на Фергусон

пред 1 година
со нетрпение чека да продолжи сезоната

ВИДЕО: Бекам со шут од половина терен покажа дека не заборавил да игра фудбал

пред 1 година
англичанецот има понуда

Астон Вила и Интер Мајами заинтересирани за ангажман на казнетиот Стариџ

пред 2 години
Бекам се најде во небрано

ВИДЕО/ФОТО: Фановите на Лос Анџелес се потсмеваа со Дејвид Бекам

пред 2 години