Tag: дени илиев
Од една во друга крајност

Артета го пријави за Лига Европа па го испрати Дени Илиев третата лига на Англија

пред 2 недели
Одлични вести од Лондон

Артета и Арсенал веруваат во Дени Илиев, го пријавија за натпреварите во Лига Европа

пред 2 недели
Трансфер од Барселона во Лондон

Арсенал ја најде замената за Лено, лоши вести за Дени Илиев  

пред 5 мес.
седи дома и вежбај со нашите репрезентативци

ВИДЕО: Формата одржете ја со вежбање, Дени Илиев е пример како треба

пред 6 мес.
Во стилот на Давид Де Геа

ВИДЕО: Дени Илиев ја има одбраната на викендот, невозможен рефлекс во последна секунда

пред 8 мес.
Втората ракавица со ветување до јавноста

Дени Илиев: Ќе се бориме за да освоиме три бода против Словенија

пред 1 година
Оптимистичка најава од голманот

Дени Илиев: Одиме на победа против Израел

пред 1 година
Избор на денот

ФОТО: Дени Илиев го разби противничкиот напаѓач

пред 1 година
Потврдена е преселбата на македонецот

ФОТО: Дени Илиев позираше со дресот на Серед

пред 1 година