Tag: Депај
Холанѓанецот уште еднаш покажа во каква форма е

ВИДЕО: Депај со уште една мајсторија за Лион, гол од пенал со „Паненка“

пред 1 месец
Навивачите на „каталонците“ се бесни

ФОТО: Куман не размислува за оставка, бара нови засилувања за Барселона

пред 2 мес.
Одлична акција на „Лалињата“

ВИДЕО: Шах-мат од нападот на Холандија против Босна, Депај главен егзекутор

пред 2 мес.
Куман бара брзо решение за повредениот Фати

Лион со провокација до Барса: Депај останува со нас и по крајот на јануари

пред 3 мес.
Ќе биде интесен зимски преоден рок

Депај очекува трансфер во Барса во јануари, Лаутаро Мартинез одбива нов договор во Интер

пред 4 мес.
Меси повторно ќе биде во прв план

Барселона влегува во нова криза – пропаднатниот трансфер на Депај е само почеток

пред 4 мес.
Барселона никако да се консолидира

Депај останува прва трансфер цел на Куман, Исак е премногу скап

пред 4 мес.
ИМААТ СВОИ ОЧЕКУВАЊА

Мемфис Депај: Не се плашиме од Јувентус, со новите правила, секој може да биде фаворит

пред 6 мес.