Tag: договор
Конечна одлука се очекува да крајот на неделава

ФФМ и Ангеловски ги започнаа преговорите околу договорот на селекторот

пред 1 нед.
официјално ќе се објави во текот на следните неколку дена

Милан и Донарума ги финишираа преговорите, навивачите задоволни од епилогот

пред 3 недели
понуди има и од Интер и Јувентус

Милан му нуди 7 милиони евра годишно на Донарума

пред 3 недели
ВЕЌЕ 15 ГОДИНИ Е СТОЛБ ВО ОДБРАНАТА НА РЕАЛ

Реал Мадрид бара наследник на Рамос, ама не се откажува својот дефанзивец

пред 4 недели
по одлуката на уо на ффм

Ангеловски ќе добие ист дел од колачот на ФФМ како и сите играчи, плус 200.000 евра согласно претходниот договор со федерацијата

пред 4 недели
Резултатите си го направија своето

Наполи и Џенаро Гатузо ги замрзнаа преговорите за нов договор

пред 4 недели
хрватат е решението на Пиоли

БОМБА: Марио Манџукиќ пред потпис во Милан?

пред 4 недели
Претседателот на ФФМ во изјава за „Магазин“

Сејдини потврди, преговорите за нов договор со Ангеловски по Нова година

пред 1 месец
Французинот демантира дека ќе го напушти Мадрид

Зинедин Зидан: Имам договор до 2022 година и нема да прашувам ништо

пред 1 месец
Откако неколку тимови од Премиер лигата пројавија интерес

ФОТО: Вест Хем брзо реагираше, Антонио потпиша нов договор со „Чеканите“

пред 1 месец
добива супер максимален договор

Јанис Антетокумбо продолжува со Милвоки со „историски“ договор

пред 1 месец
претседателот на јувентус го губи трпението

Ањели: На Дибала му понудивме нов договор, треба да знае дека не е во топ 5 играчи

пред 1 месец
Капитенот на „Кралевите“ е во дилема

Серхио Рамос размислува да прифати една од понудите од Англија и Италија

пред 1 месец
Сериозен услов од бразилецот

Нејмар ќе го продолжи договор со ПСЖ само ако Меси му стане соиграч

пред 2 мес.
Нема промена на селекторската позиција

Јоаким Лев е мачка со девет животи, ќе ја води Германија на ЕП 2021

пред 2 мес.
тренерот на „кралевите“ посакува нов договор

Зинедин Зидан: Не знам што ќе правиме со Серхио Рамос

пред 2 мес.