Tag: душан влаховиќ
ЌЕ ПРИФАТАТ ЛИ ВИОЛЕТОВИТЕ

Стигна официјална понуда во Фиренца: Тотенхем нуди повеќе до 50 милиони евра за Влаховиќ

пред 4 недели
МАДРИД, МИЛАНО ИЛИ ЛОНДОН?

Влаховиќ може да бира меѓу три клуба од три земји- пристигнале официјални понуди до Фиорентина

пред 1 месец
каков потег, каков гол !

ВИДЕО: Влаховиќ со чудесен гол од „мртов агол“, ова се гледа еднаш во „милион години“

пред 2 мес.
Фиорентина очекува добра заработка

Влаховиќ по најавата за трансфер: Ќе видиме што ќе се случи во иднина

пред 2 мес.
ВИОЛА НЕ СЕ ОТКАЖУВА ЛЕСНО ОД СРБИНОТ

Студен туш за заинтересираните клубови: Фиорентина постави неверојатна цена за Влаховиќ

пред 2 мес.
ЌЕ БИДЕ ЕДНА ОД ГЛАВНИТЕ ЅВЕЗДИ ЛЕТОВО

Изненади многумина: Додека големи европски великани се „тепаат“ за него, Влаховиќ кажа каде сака да ја заврши кариерата

пред 2 мес.
влаховиќ на излезна врата од фиорентина

Влаховиќ го облекува дресот на германскиот гигант за 60.000.000 евра?!

пред 2 мес.
србинот блеска сезонава

ВИДЕО: Србинот Влаховиќ собори рекорд на легендарниот Батистута стар 21 година

пред 3 мес.
НА САН СИРО ЌЕ ИМА НОВ НАПАЃАЧ

Влаховиќ или Белоти? Милан бара нов центарфор како долгорочно решение во нападот

пред 3 мес.
Напаѓачот е трансфер цел на пола Европа

Фиорентина ја одреди цената на Душан Влаховиќ, ја очекува првата понуда

пред 3 мес.
ЌЕ БИДЕ ЅВЕЗДА НА ЛЕТНИОТ ПРЕОДЕН РОК

Фиорентина бара 40 милиони евра: Рома и Милан во битка за напаѓачот на Виола

пред 3 мес.
Подготвени се првите понуди

Манчестер Јунајтед и Ливепрул во директна битка за ѕвездата на Фиорентина

пред 3 мес.
Во 27 коло од Серија А

ВИДЕО: Фиорентина убедлива кај Беневенто, Влаховиќ со хет-трик

пред 4 мес.
екипата од фиренца запиша важна победа

ВИДЕО: Фиорентина со еден го сруши Калјари, Влаховиќ за победа на тимот од Фиренца

пред 6 мес.
„росонерите“ имаат неверојатен план, тоа ќе го „уништи“ интер

Скај Спорт го откри планот на Милан: Три екстра засилувања пристигнуваат на „Сан Сиро“ за 75 милиони евра

пред 1 година
убави вести од фиренца, една битка е добиена, војната продолжува

Триото на Фиорентина, Кутроне, Пецела и Влаховиќ го победија корнавирусот

пред 1 година