Tag: џејдон санчо
проблеми за „милионерите“ пред дуелот во суперкупот

Санчо има симптоми на Ковид-19, го пропушта натпреварот против Баерн во Суперкупот

пред 4 недели
Подготвена понуда и за Сар од Вотфорд

Манчестер Јунајтед не се откажува со Санчо, Џејмс заминува во Лидс

пред 4 недели
„земи или остави“ понуда за борусија дортмунд

Јунајтед со порака до Борусија Дортмунд: Ова е нашата последна понуда за Санчо (ФОТО)

пред 1 месец
САНЧО ПОВЕЌЕ НЕ Е ОПЦИЈА ЗА ЈУНАЈТЕД

Јунајтед се откажа од Санчо, се реши за играчот на Реал Мадрид кој повеќе игра голф од фудбал (ФОТО)

пред 1 месец
разликата е „само“ 20 милиони фунти

Манчестер Јунајтед чекор поблиску до потпис на Џејдон Санчо

пред 2 мес.
преговорите меѓу дортмунд и јунајтед продолжуваат

Се огласи Санчо за трансферот во Јунајтед со кратка порака

пред 2 мес.
фокусиран е на тренинг и работа

Се огласи Санчо за трансферот во Јунајтед: Шпекулации не читам (ФОТО)

пред 2 мес.
борусија чека понуда од 100 милиони

Јунајтед има три проблеми за решавање ако го сака потписот на Санчо

пред 3 мес.
Борусија Дортмунд бара 120 милиони евра за Санчо

Се откажува ли Манчестер јунајтед од Санчо, понуди 55 милиони евра за Киеза

пред 3 мес.
Солскјер ќе си ја исполни желбата

Ситници го делат Санчо од трансферот во Јунајтед, Борусија попушти во преговорите

пред 3 мес.
на германците им се брза, јунајтед тактизира

Борусија Дортмунд му даде рок на Јунајтед за Санчо, доби експресен одговор од Манчестер

пред 3 мес.
„Ѓаволите“ подготвуваат нова, подобрена

Борусија Дортмунд ја одбил понудата на Јунајтед за Санчо вредна 90 милиони евра

пред 3 мес.
„Ѓаволите“ мора да се докажат

Санчо со услов до Манчестер Јунајтед околу најавениот трансфер

пред 4 мес.
Борусија Дортмунд ќе добие ултиматум

Санчо сака трансфер во Јунајтед, но пласманот во ЛШ е клучен во преговорите

пред 4 мес.
Вудворд со порака до Солскјер

Манчестер Јунајтед мора да продаде четворица за да собере пари за Санчо

пред 4 мес.
ИАКО ОТКУПНАТА КЛАУЗУЛА Е ГОЛЕМА

Јунајтед не се откажува од Санчо, преговорите продолжуваат

пред 4 мес.