Tag: Ерлинг Халанд
ВО ТОП ФОРМА

ФОТО: Халанд на Инстаграм ги воодушеви фановите и доби повеќе од 2 и пол милиони лајкови

пред 3 дена
ОСТАНУВА ДА ВИДИМЕ ШТО ЌЕ БИДЕ

Билд објавува можна бомба: Ерлинг Халанд останува во Бундес лигата?!

пред 4 дена
ПОЗНАТО КОЈ КЛУБ Е ФАВОРИТ

Мино Раиола се фатил за работа: Ерлинг Халанд пристигнува во Премиер лигата

пред 5 дена
РЕАЛЕН ОСВРТ НА СОСТОЈБИТЕ ВО КЛУБОТ

Потпретседателот на Барселона: Тој е еден од најдобрите, но како да го доведеме кога куќата ни е рушевина?

пред 1 нед.
ВИНОВНИКОТ ЈА ПРИЗНАВА ГРЕШКАТА

Халанд можел да дојде во Јувентус за само два милиони евра, но тоа биле премногу пари за клубот

пред 1 нед.
СЕ ПОДГОТВУВААТ ЗА ЖИВОТ БЕЗ ФАНТАСТИЧНИОТ ХАЛАНД

Дејли Мејл: Борусија ја сака ѕвездата на Манчестер Јунајтед како замена за Халанд

пред 3 недели
ГОЛЕМАТА СУПЕР ЅВЕЗДА ГИ РАЗОЧАРАЛ СИТЕ

Позната и причината: Никој од играчите на Гибралтар не сакал да го замени дресот со Халанд

пред 1 месец
Постигна 12 гола на 15 натпревари

Халанд: Не давам доволно голови за Норвешка

пред 1 месец
ПСЖ ДОБИ ОДГОВОР

Цорк порача дека нема шанси Халанд да замине: Ние сме фудбалски клуб, а не банка

пред 2 мес.
ЗАМЕНА ЗА РОНАЛДО

Мино Раиола итно пристигнал во Торино: Јувентус го доведува Халанд во финишот на преодниот рок?! (ВИДЕО)

пред 2 мес.
ЛАНИ ПОСТИГНА НАЈМНОГУ ГОЛОВИ

Големо признание за младиот Норвежанец: Халанд прогласен за најдобар напаѓач во Лигата на шампионите

пред 2 мес.
БАРАЛ НЕВЕРОЈАТНА СУМА НА ПАРИ

Мино Раиoла имал луди барања: Дали Челзи поради агентот се откажа од Халанд?

пред 2 мес.
ДАЛИ НАРЕДНОТО ЛЕТО ЌЕ СТАНЕ „ЃАВОЛ“?

Халанд речиси сигурно останува во Дортмунд летово- Манчестер Јунајтед има една година да го убеди да дојде кај нив?

пред 3 мес.
САМО ЧЕЛЗИ НАЛИКУВА ПОДГОТВЕН ДА ПЛАТИ ЗА НЕГО

Директорот на Борусија Дортмунд откри што ќе биде со иднината на Халанд

пред 3 мес.
НА КРАЈ ИЗЛЕЗЕ СО ПОЛИЦИЈА

ВИДЕО: Дете го прекина мечот меѓу Дортмунд и Билбао за да добие автограм од Халанд

пред 3 мес.
НОРВЕЖАНЕЦОТ ВО ЛОНДОН?

Челзи со конкретен чекор: Понудиле 150 милиони евра за Халанд

пред 3 мес.