Tag: еурофарм работник
Битолчани денес гостуваат кај фински Кокс

Еурофарм Работник во поход по нова победа во Лигата на шампиони

пред 2 години
Втора победа сезонава за битолчани

Еурофарм Работник со голот на Радовиќ во последната секунда го совлада Савехоф

пред 2 години
Проблемите со повреди се ставени на страна

Оптимизам во редовите на Еурофарм Работник пред деулот со Савехоф

пред 2 години
Нова шанса за втора победа во ЛШ

Еурофарм со Граџан во тимот за гостувањето кај Спортинг

пред 2 години
Алушевски очекува позитивен резултат

Еурофарм Работник со тежок предизвик во СЕХА лигата

пред 2 години
Тренерот на битолчани по поразот во Словачка

Алушовски: Со десетина промашени зицери не може да го победите Татран

пред 2 години
Во натпревар од Лигата на шампионите

Еурофарм Работник загуби на гостувањето кај Татран Прешов

пред 2 години
дали можат битолчани да запишат прва гостинска победа

ФОТО: Познати составите, Еурофарм Работник сака прва гостинска победа!

пред 2 години
дуел на две екипи од дното на табелата

Еурофарм Работник во Словачка бара шанса за прва гостинска победа во Лигата на шампионите

пред 2 години
За месец октовмри

ВИДЕО: Никола Митревски дел од дрим тимот во СЕХА

пред 2 години
Алушовски ги сложува „коцките“

Еурофарм Работник со завршна подготовка пред дуелот со Татран

пред 2 години
Битолчанецот брани во животна форма

ВИДЕО: Никола Митревски втор месец по ред е најдобар голман во СЕХА лигата

пред 2 години
По поразот од Татран

Алушовски: Треба да се игра до крај и да се покаже повеќе храброст

пред 2 години
Нов несреќен пораз на битолчани

ЛШ: Еурофарм Работник во инфаркт завршница загуби од фенерџијата Татран Прешов

пред 2 години
Официјални состави за мечот во Битола

Стјепановиќ дел од тимот на Еурофарм Работник за дуелот со Татран

пред 2 години
Украинскиот репрезентативец пред мечот со Татран

Остроушко: Овој е посебно важен дуел и верувам дека ќе се радуваме на победа

пред 2 години