Tag: евро 2020
ЈА ОСТАВИ НА ЦЕДИЛО СВОЈАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА

ВИДЕО: Швајцарија во проблеми- поради груб старт Фројлер заработи директен црвен картон

пред 1 месец
на само 12 дена до првиот натпревар

Олеснување за Белгија: Повредениот Де Бруин не мора да оди на операција

пред 2 мес.
атмосферата е феноменална

Муслиу: Атмосферата е добра , за тоа говорат и резултатите , одиме на победа на секој натпревар без разлика на противникот

пред 2 мес.
репрезентативците со прв собир

ФОТО: Репрезентација на Македонија го одработи првиот тренинг во Скопје

пред 2 мес.
бензема повторно во репрезентацијата

Враќање на блудниот син: Бензема се враќа во репрезентацијата по шест години?

пред 3 мес.
хрватскиот стратег го овјави списокот

Далиќ го објави списокот: Ова е најдоброто што го има Хрватска

пред 3 мес.
официјалниот список на белгија за европското првенство

ФОТО: Селекторот на Белгија го објави списокот за ЕВРО

пред 3 мес.
напаѓачот на Херта мора на операција

Полска во проблеми, заврши сезоната за Пјонтек

пред 3 мес.
промовиран официјалниот спот за навивачката химна

ВИДЕО: Официјалниот спот за „ОДИМЕ НА ЕВРОПСКО“

пред 3 мес.
Македонскиот репрезентативец дефинитивно под нож

Заврши сонот наречен ЕВРО 2020 за Несторовски

пред 3 мес.