Tag: фанови
интересен потег на србинот

ФОТО: Новак Ѓоковиќ со еден твит доби милијарда нови фанови

пред 3 недели
ПОЛИЦИЈАТА ГО СПАСИ НА КРАЈ

ВИДЕО: Победата над Тотенхем предизвика делирум- навивачите на Арсенал скокаа по 260.000 евра вредниот автомобил на Аубамејанг

пред 2 мес.
СЕ НАЈДОА

ВИДЕО: Голема тепачка меѓу хулиганите пред натпревар во француското првенство, 16 повредени во нередите на автопат

пред 2 мес.
БАРСЕЛОНА НЕ СТАРТУВАШЕ КАКО ШТО ИМ ДОЛИКУВА

Лапорта со повик да фановите да го поддржат клубот: Останете мрини, знаеме што мораме да направиме

пред 2 мес.
СЕ ПРАВДА

Гвардиола до новинарите: Не ми се јасни тие ваши прашања

пред 2 мес.
ИМ ОДГОВОРИ

Нејмар во војна со критичарите: Заслужив повеќе почит, ова не е нормално

пред 3 мес.
МАЛКУ ИЗБРЗАА

ВИДЕО: Фановите го чекаат на Аеродромот во Париз, Меси ужива во својот базен во Барселона

пред 4 мес.
ФАНОВИТЕ ГО НАЧЕКАА

ВИДЕО: Погледнете како изгледа кога Меси оди во ресторан

пред 4 мес.
СТРАШНИ СЦЕНИ ОД ФИНАЛЕТО

Бруталната слика од Вембли ја видоа повеќе од 12 милиони луѓе: Ова е обид за убиство (ВИДЕО)

пред 5 мес.
НА ЧИЗМАТА СЕ СЛАВИ

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Погледнете како Италија ги дочека своите златни фудбалери

пред 5 мес.
ОБВИНУВААТ ЗА ДИСКРИМИНАЦИЈА

Фановите на Ѓоковиќ гневни: На Вимблдон ги тргале српските знамиња?

пред 5 мес.
ПРЕУБАВИ СЦЕНИ

ВИДЕО: Фановите на Интер стигнаа да ги пречекаат играчите на првиот тренинг- специјална почест имаше за Ериксен

пред 5 мес.
СЛАВЕНИЧКА НОЌ ЗА АНГЛИЧАНИТЕ

ВИДЕО: Еуфорија на Островот- во Англија насекаде се славеше големиот успех против Германија

пред 5 мес.
УБАВИ ВЕСТИ

УЕФА потврди: Повеќе од 60.000 фанови на трибините на завршницата од ЕУРО 2020

пред 5 мес.
ЕРИКСЕН ГИ СПЛОТИ

ВИДЕО: Магични сцени во Копенхаген- Данците и Финците заедно го скандираа името на Кристијан Ериксен

пред 6 мес.
ГОЛЕМ БРОЈ ФАНОВИ СЕ ОЧЕКУВААТ ВИКЕНДОВ ПРЕД АЈБРОКС

Џерард внимава на здравјето на фановите: Радувајте се на успехот на Ренџерс, но останете во своите домови

пред 7 мес.