Tag: герет бејл
велшанецот е скап играч со просечен ефект

Никој не го сака, Бејл има план, Реал се надева на поинаков расплет на настаните

пред 2 мес.
ВЕЛШАНЕЦОТ СКАПО ГО ЧИНИ КРАЛСКИОТ КЛУБ

Мирор: Бејл не сака да слушне за намалување на договорот со Реал Мадрид- си го бара и последниот цент

пред 3 мес.
велшанецот нема да остане во тотенхем

Бејл заврши со Тотенхем, Мурињо нема трпение за репрезентативецот на Велс

пред 3 мес.
Португалецот е во пат позиција

Мурињо збеснал поради Бејл, напаѓачот лажирал повреда а сега сака да игра

пред 3 мес.
Не сакаат да го „чепкаат“ за Бејл

Мурињо со ново шоу: Добро ти е прашањето, но не заслужуваш одговор..

пред 3 мес.
португалецот го губи трпението

Муруњо му се закани Бејл, во Реал Мадрид се во паника (ВИДЕО)

пред 4 мес.
Разликата е енормно голема

ФОТО: Ефектот на Азар во однос на тој на Бејл по 31 натпревар за Реал Мадрид

пред 4 мес.
Платата од 650 000 евра неделно е голем проблем

„Кралевите“ се плашат дека Мурињо ќе го врати Бејл во Мадрид

пред 5 мес.
тотнем полуфиналист во лига купот

ВИДЕО: Мурињо задоволен, Бејл, Дејвис и Кејн го решија Стоук за полуфинале во Лига Купот

пред 5 мес.
Велшанецот со провокација до шампионот

ВИДЕО: Бејл го нарече Сон – Кариус и ги налути навивачите на Ливерпул

пред 5 мес.
Велшанецот едноставно нема среќа

Герет Бејл повторно се повреди, во Тотенхем се загрижени

пред 6 мес.
ПОРТУГАЛЕЦОТ СО „СПЕЦИЈАЛНА“ ИЗЈАВА

Мурињо не може без провокации, поради Герет Бејл „настрада“ Реал Мадрид

пред 7 мес.
Велшанецот го реши натпреварот

ВИДЕО: Герет Бејл ја разбуди клупата на Мурињо, Тотенхем го совлада Брајтон

пред 7 мес.
Мурињо не можеше да си верува на очите

ВИДЕО: Епското промашување на Герет Бејл во 92 минута против Вест Хем

пред 7 мес.
Новото засилување на Тотенхем не ги мина медицинските прегледи

Бејл нема да го прескокне само гостувањето во Скопје, Мурињо останал зачуден

пред 8 мес.
Англиските медиуми тврдат дека се е готово

Мурињо одби да потврди дали Бејл ќе се врати во Тотенхем

пред 8 мес.