Tag: гласање
зидан зависи од пласманот во нокаут рундата во лигата на шампионите

Навивачите на Реал Мадрид со гласање го најдоа виновникот за очајните резултати

пред 1 месец
Гласајте за вашиот фаворит

ВИДЕО: ФФМ анкета, се бира најубав гол од 2 коло во ПМФЛ

пред 5 мес.
навивачите не го заборавија

ВИДЕО: Перо Антиќ доби признание од Црвена Звезда и Олимпијакос

пред 5 мес.
ИМАМЕ ПРЕКРАСНА САЛА, ГЛАСАЈТЕ ДА БИДЕ БРОЈ 1 ВО ЕВРОПА

Гласајте за СЦ „Јане Сандански“ за најдобар ракометен храм во Европа

пред 6 мес.
По анкетата на ЕХФ

Вардаровите дресови прогласени за најубави во Европа

пред 7 мес.
Вториот предлог на КФСМ доби повеќе гласови

Прволигашите одлучија: Сезоната е поништена, МЗТ Скопје Аеродром нема да добие титула  

пред 9 мес.
ПРВОЛИГАШИТЕ НА ПОТЕГ, СЕЗОНАТА НЕМА ДА СЕ ДОИГРА

КФСМ бара од клубовите да гласаат: МЗТ Скопје Аеродром да ја добие титулата, или да не биде прогласен шампион

пред 9 мес.
Истражување кое го направи Шпанска „Марка“

Навивачите едногласни, Роналдо е најдобриот фудбалер на сите времиња

пред 10 мес.
можете да гласате за тимот на нашите фудбалски легенди

Марка: Тимот на Црвена Звезда со Панчев и Најдовски во конкуренција за најдобра екипа во историјата

пред 10 мес.
стана хит на социјалните мрежи

ФОТО: Каков Меси и Роналдо, еве како гласаше новинар од Шри Ланка за „Златна топка“

пред 1 година
Во изборот на Хендбол-планет

ЛИНК: Гласајте за Начевски и Николов за најдобри судии во светот

пред 1 година