Tag: голови
ТИМОТ ОД АМСТЕРДАМ ВО НЕВЕРОЈАТНА ФОРМА

Страшниот Ајакс не сопира: За шест дена постигнаа дури 19 голови

пред 2 дена
НА КРАЈОТ СЕПАК ПОБЕДИЈА

Клоп објасни зошто Ливерпул примил два гола во краток период против Милан

пред 1 нед.
Постигна 12 гола на 15 натпревари

Халанд: Не давам доволно голови за Норвешка

пред 2 недели
НАЈМНОГУ ГОЛОВИ ОД СИТЕ ЗА РЕПРЕЗЕНТАЦИИТЕ

Роналдо откако испиша историја: Рекордот ме прави среќен, но нема да запрам

пред 3 недели
навивачите очекуваат нови вакви голови

ВИДЕО: Роналдо се врати во Јунајтед, ова се неговите десет најубави голови за „ѓаволите“

пред 4 недели
ГОЛЕМ УСПЕХ ЗА ФУДБАЛЕРОТ

ВИДЕО: Репрезентативец на Индија со два гола го надмина Меси, само Роналдо останува пред него

пред 4 мес.
РЕКОРДОТ РЕЧИСИ 50 ГОДИНИ ГО ДРЖЕШЕ ГЕРД МИЛЕР

Левандовски го сруши рекордот и ги растажи Германците: Се обидував се, на момент помислив дека е проколнато

пред 4 мес.
ЛЕВА БЛИСКУ ДО НЕВЕРОЈАТЕН УСПЕХ

Левандовски на чекор до рушење на неверојатниот рекорд, Кан му порача: Не си го прави тоа

пред 5 мес.
СЕ ИСКАЧИЈА НА ДЕВЕТТАТА ПОЗИЦИЈА

ВИДЕО: Елнени и Аубамејанг донесоа победа за Арсенал на гостувањето кај Њукасл

пред 5 мес.
ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ГОЛОВИ ОД ПРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

ВИДЕО: Манчестер Јунајтед, Арсенал и Виљареал речиси сигурни во полуфиналето, неизвесно во Рим

пред 5 мес.
СУПЕР ИНТЕРЕСЕН МЕЧ ЗА ОТВАРАЊЕ НА ПРЕМИЕРЛИГАШКИОТ ДЕН

ВИДЕО: Саутемптон со голем пресврт против Барнли, губеа 0:2, победија 3:2

пред 6 мес.
ВЕЛИ ГОЛОВИТЕ ЌЕ СИ ДОШЛЕ

Тухел до Тимо Вернер после промашувањето со Македонија: Ако жена не сака со тебе на вечера, не можеш да ја присилиш

пред 6 мес.
во еден голгетерски сегмент тотално потфрли

ФОТО: Роналдо има очајна статистика, навивачите очекуваа повеќе

пред 6 мес.
респект за пеле од роналдо

ФОТО: Роналдо го урна рекордот на Пеле и упати порака за Бразилецот

пред 6 мес.
ТОПЏИИТЕ ПОВТОРНО ГУБАТ БОДОВИ

ВИДЕО: Возбудливо реми на Турф Мур- голови, грешки, поништен пенал и црвен картон на мечот Барнли- Арсенал

пред 7 мес.
Аргентинецот најавува останување во Интер

Лаутаро Мартинез: Како само мене да ми се случува, не постигнувам лесно голови

пред 8 мес.