Tag: горан пандев
Уживајте во мајсториите на ветеранот

ВИДЕО: Џенова се гордее со Пандев, ова се сите негови голови за овој клуб во Серија А

пред 10 часа
За оние кои го заборавиле делото против Болоња

ВИДЕО: Првиот и 100 гол на Пандев во Серија А се од слична позиција

пред 18 часа
Рекорд кој покажува истрајност, квалитет и балкански инает

ВИДЕО: Горан Гранде Пандев уште еднаш докажа дека годините не се важни  

пред 21 час
Незаборавно коло во Италија, фаовритите во втор план

ВИДЕО: Историја од Пандев, Јуве со пресврт против Парма, Интер се „сопна“ кај Специа

пред 1 ден
Ученикот со порака до учителот

ФОТО: Елиф Елмас со честитка за јубилејот на Гранде Пандев

пред 1 ден
Неверојатен рекорд на македонецот

ВИДЕО: Историја во Италија, Горан Пандев официјално во топ 100 во Серија А!

пред 1 ден
Ќе се врати ли напаѓачот во Серија А

Пандев го препорачал Александар Трајковски во Џенова, Мајорка нема ништо против трансферот

пред 5 дена
Капитенот на Македонија за медиумите од Грција

Пандев: Никогаш не верував дека мојата репрезентација ќе ја видам на голем настан

пред 1 нед.
Викендов се игра 30 коло во Италија

ФОТО: Пандев, Елмас и Несторовски остануваат на клупата за резерви во Серија А

пред 2 недели
Богата фудбалска понуда на Апенините

ФОТО: Пандев, Елмас и Несторовски ќе чекаат шанса од клупата за дуелите од 29 коло во Серија А

пред 3 недели
СИТЕ СЕ ВООДУШЕВЕНИ ОД МАКЕДОНЦИТЕ

Српската телевизија Б92 со анализа за репрезентациите од регионот: Македонија светска сензација, Балканот не е само Хрватска

пред 3 недели
Калчолигашот знае што има во тимот

Џенова со посебна честитка: Едноставно Пандев (ФОТО)

пред 3 недели
Порака по победата над Германија

Пандев: Во фудбалот некогаш се случуваат чуда, храбрите ги прати среќата

пред 3 недели
Вака се слави победа над гигант како Германија

ВИДЕО: Еуфорична прослава во соблекувалната на Македонија, излези момче …

пред 3 недели
Германија замина збунета во соблекувалната

ВИДЕО: Голот на Пандев од повеќе агли и најдоброто од првото полувреме во Дуизбург

пред 3 недели
прекрасна асистенција на Енис Барди

ВИДЕО: Македонија води против Германија, Пандев го матираше Тер Штеген пред крајот на полувремето

пред 3 недели