Tag: гризман
шпанија во шок по навредите врз ансу фати

Барселона ќе тужи новинар од Шпанија кој расистички го навреди Ансу Фати

пред 12 часа
Пјаниќ ќе чека шанса од клупата

ФОТО: Барселона со Гризман, Меси и Фати ќе ја нападне „Жолтата подморница“

пред 4 недели
Сагата наскоро пред разврска

Гризман: Сите сме во исчекување на разврската околу Меси, сакам да остане со нас

пред 2 мес.
гризнам има потешка повреда од колку што се очекуваше

За Гризман Ла Лига заврши, Французинот неизвесен за дуелот со Наполи

пред 3 мес.
Објаснување и за трансферот на Пјаниќ и продажната на Артур

Бартомеу потврди: Нејмар е невозможна мисија ова лето, Меси сакам да остане

пред 4 мес.
супер гол за кој се уште се зборува

ВИДЕО: Ова е голот за кој цела Европа се уште зборува, ремек дело на Гризман

пред 4 мес.
Французинот постигна преубав гол

ВИДЕО: Гризман, Суарез и Фати не дозволија нов кикс на Барселона

пред 4 мес.
Двете реализации заслужуваат поздрав

ВИДЕО: Суарез или Гризман, кој постигна поубав гол против Вилјареал во првото полувреме ?

пред 4 мес.
приоритет му е титула во лигата на шампиони

По најавите за заминување од Барселона, Гризман откри каде сака да ја заврши кариерата

пред 5 мес.
Чудна но очекувана слика од Шпанија

ФОТО: Со заштитни маски на лицата, фудбалерите на Реал, Барса и Атлетико се вратија на тренинг

пред 6 мес.
Барелона прави чистка

Гризман е на продажба, следна дестинација е Премиер лигата

пред 6 мес.
„нероаѕурите“ сакаат дебело да профитираат

Интер бара нереална понуда од Барселона за да го ослободи Мартинез

пред 6 мес.
И Гризман на излезна врата во Барселона

Барселона реши да го стави на продажба Антоан Гризман

пред 7 мес.
каталонците се цврсто решени

Барселона е подготвена да ги даде Гризман и Дембеле, за да го врати Нејмар

пред 8 мес.
Не се смирува атмосферата во Барселона

Нов скандал во Барселона – помошникот тренер беснеел и ги навредувал Меси и играчите

пред 8 мес.
Елмас не доби шанса, Видал ќе го скокне реваншот

ВИДЕО: Наполи и Елмас со активен резултат против Барса ќе гостуваат на „Камп Ноу“

пред 8 мес.