Tag: халанд
норвежанецот повторно главна тема во англија

Русинот не жали пари, подготви 175 милиони за Халанд, Норвежанецот доаѓа во Англија

пред 3 недели
упорен во намерата да го донесе во Лондон

Роман Абрамович е подготвен да одвои 175 милиони евра за трансфер на Ерлинг Халанд

пред 3 недели
„Граѓаните“ се откажаа од Гризман

Манчестер Сити и Челси во битка за Халанд, Кејн е втора опција

пред 3 недели
милионерите го „оладија“ со цената

Тухел инсистира на Халанд, Борусија ја одреди цената. Само Нејмар би останал поскап

пред 3 недели
се пошегува на своја сметка

Грците објавија дека Халанд оставил 530 илјади евра во ресторан. Норвежанецот се огласи!

пред 1 месец
станав вистински маж

Халанд за тајната на неговиот успех: Ако го погледнете моето тело…

пред 2 мес.
Тука се Халанд, Влаховиќ, Облак ...

ФОТО: Составен тим од најскапите ѕвезди кои нема да бидат дел од ЕУРО 2020

пред 2 мес.
има топ приоритет, ова се двете негови желби за нападот на сити

ФОТО: Гвардиола му кажа на Сити што сака, тоа клубот ќе го чини најмалку 300 милиони фунти!

пред 2 мес.
португалецот за новата генерација

Роналдо откри кои двајца играчи се наследници на него и Меси

пред 3 мес.
убав буџет за екстра напаѓач

Солскјер доби 150 милиони фунти, кого тренерот на Јунајтед ќе успее да донесе од овие два напаѓачи

пред 3 мес.
новиот стопер на баерн минхен

ВИДЕО: Момент кој се прераскажува, Халанд е играчиште, Упамекано понижен од Норвежанецот

пред 3 мес.
голманот на барса го фаворизира Халанд

Тер Штеген: Со Халанд секој тим би бил подобар, тој е иднината во следните 10 години

пред 3 мес.
желбата се два напаѓачи од екстра класа

Газдите на Јунајтед подготвуваат две „бомби“ летово, со 500 милиони за да ги смират навивачите

пред 3 мес.
супер гол на норвежанецот

ВИДЕО: Голот на Халанд се прераскажува, нова неверојатна мајсторија на Норвежанецот

пред 3 мес.
Во Бундеслигата интересно саботно попладне

ВИДЕО: Мајнц со шок за Баерн, Халанд ги разбуди „Милионерските“ амбиции

пред 3 мес.
Интересна компарација од италијанската легенда

Алтобели: Лукаку е на истото ниво како Левандовски, Мбапе и Халанд

пред 4 мес.