Tag: хандановиќ
интер освои планирани три бода против верона

ВИДЕО: Хандановиќ се посрамоти, Шкрињар донесе победа за Интер против Верона

пред 1 месец
Лоша реакција на интеровата одбрана

ВИДЕО: Хандановиќ збесна по голот на Рикардо Сотил

пред 1 месец
словенецот ја продолжува соработката со клубот од милано

Интер не му дозволува на Хандановиќ да оди во пензија

пред 2 мес.
Искусниот голман се подзаборави

ВИДЕО: Несвојствена грешка на Хандановиќ против Беневенто, деби гол на Хакими

пред 4 мес.
радосна вест за конте...

Капитенот на „Нероаѕурите“ се враќа меѓу стативите за натпреварот со Наполи

пред 8 мес.
„нероаѕурите“ не се откажуваат од ветеранот

Интер ја продолжува соработката со Хандановиќ

пред 9 мес.
Иднината на Интер на голманската позиција е осигурана

Интер ја пронајде замената за Хандановиќ

пред 10 мес.
Хандановиќ се враќа меѓу стативите

Добри вести за Интер, капитенот се враќа за дерби мечот со Јувентус

пред 11 месец
Падели не ги оправдува очекувањата

Интер го враќа италјанскиот ветеран меѓу стативите

пред 12 мес.
Словенецот заработи фрактура на прстот

„Нероаѕурите“ еден месец ќе бидат без својот капитен

пред 12 мес.
Словенецот самокритичен

Хандановиќ: Самите сме виновни, судијата не е крив

пред 12 мес.
португалецот најдобар во италија

ВИДЕО: Роналдо најдобар играч во Серија А, Хандановиќ најдобар голман

пред 1 година