Tag: хандановиќ
Искусниот голман се подзаборави

ВИДЕО: Несвојствена грешка на Хандановиќ против Беневенто, деби гол на Хакими

пред 3 недели
радосна вест за конте...

Капитенот на „Нероаѕурите“ се враќа меѓу стативите за натпреварот со Наполи

пред 5 мес.
„нероаѕурите“ не се откажуваат од ветеранот

Интер ја продолжува соработката со Хандановиќ

пред 6 мес.
Иднината на Интер на голманската позиција е осигурана

Интер ја пронајде замената за Хандановиќ

пред 6 мес.
Хандановиќ се враќа меѓу стативите

Добри вести за Интер, капитенот се враќа за дерби мечот со Јувентус

пред 8 мес.
Падели не ги оправдува очекувањата

Интер го враќа италјанскиот ветеран меѓу стативите

пред 8 мес.
Словенецот заработи фрактура на прстот

„Нероаѕурите“ еден месец ќе бидат без својот капитен

пред 9 мес.
Словенецот самокритичен

Хандановиќ: Самите сме виновни, судијата не е крив

пред 9 мес.
португалецот најдобар во италија

ВИДЕО: Роналдо најдобар играч во Серија А, Хандановиќ најдобар голман

пред 11 месец