Tag: Хосеп Марија Бартомеу
СПОРЕД „РАДИО КАТАЛОНИЈА“

Бартомеу свесно ја напуштил Барселона, го довел клубот пред банкрот!?

пред 3 мес.
ќе биде жешко во март во барселона

Барселона го потврди датумот за претседателските избори, Куман може да добие отказ во март

пред 4 мес.
војната продолжува...

ФОТО: Заврши состанокот меѓу таткото на Меси и Бартомеу, Барселона не го дава Аргентинецот

пред 5 мес.
РАЗРЕШНИЦА ИЛИ ВОЈНАТА ПРОДОЛЖУВА

ФОТО/ВИДЕО: Прва изјава на таткото на Меси по пристигнувањето во Барселона

пред 5 мес.
состанок во клубот, денеска се решава каква ќе биде разделбата

Денеска е клучен ден, се или ништо за Меси (ФОТО)

пред 5 мес.
таткото на меси на состанок со бартомеу

Меси и Барселона е „дијалог на глуви“, денеска состанок во клубот (ФОТО)

пред 5 мес.
претседателот на барса повторно доби порака од навивачите

ФОТО: Навивачите на Барселона дадоа „црвен картон“, фотографии кои го одбележаа денот

пред 5 мес.
меси сака да замине како слободен играч, бартомеу има друг план

Бартомеу ја понуди оставката само доколку Меси остане во Барса со еден исполнет услов

пред 5 мес.