Tag: храна
НЕ СЕ СИТЕ ВООДУШЕВЕНИ ОД ПОРТУГАЛЕЦОТ

Сан: Бунт во соблекувалната на Манчестер Јунајтед против Роналдо- откриено од што не се задоволни соиграчите

пред 2 мес.
ПОРТУГАЛЕЦОТ СТРОГ КОГА Е ИСХРАНАТА ВО ПРАШАЊЕ

Георгина се жали од својот избраник: Тек кога го нема Кристијано можам да се најадам

пред 10 мес.
„специјалниот“ повторно во фокусот на вниманието

ФОТО: Мурињо ја насмеа цела Англија, што прави кога не е задовлен од победата

пред 1 година
нова хумана иницијатива од „црвените ѓаволи“

Манчестер Јунајтед донираше 300.000 фунти за локалните училишта

пред 2 години
се вклучија во акцијата останете дома

ФОТО: Удинезе на Несторовски со храна и лекови им помага на своите навивачи

пред 2 години
хуманитарна акција за помош на најсириомашните во неапол

Наполи отпушти работници од клубот па донираше 32 тони храни

пред 2 години
Бразилецот ја покажа хуманата страна

ВИДЕО: Дунга донираше 10 тони храна за погодените од Ковид-19

пред 2 години
под мотото Да го заштитиме здравјето, да останеме дома

Соиграч на Елмас дели бесплатна храна на заразени од коронавирус во болници (ФОТО)

пред 2 години
Оброците кои беа предвидени за дербито со Милан

Јувентус донираше три тони храна за хуманитарни цели, за бездомниците и за погодените од кризата

пред 2 години
КАКО РЕАГИРААТ АМЕРИКАНЦИТЕ НА БАЛКАНСКАТА КУЈНА

ВИДЕО: Кебапи и бурек на менито на Голден Стејт Вориорс

пред 2 години