Tag: икарди
Парижаните одиграа перфектен натпревар

ВИДЕО: Мбапе одговори со два гола на критиките на Покетино, ПСЖ убедлив против Монпеље

пред 16 часа
тандемот икарди-нејмар за победа на „светците“

ВИДЕО: Покетино со прва титула, ПСЖ победи во Суперкупот на Франција

пред 1 нед.
Менаџерката на Икарди се јави на инстаграм

ФОТО: Ванда од под тушот одговори на провокациите за сликите со коњи

пред 1 месец
има време за се

ФОТО: Ванда вежба јога речиси гола, Икарди со поддршка, таа „собра“ 250.000 лајкови

пред 2 мес.
икарди ужива кога ванда се слика

ФОТО: Ванда како сирена, Икарди ужива во погледот

пред 2 мес.
„тутoспорт“ ја нарече кралица на социјалните мрежи

ФОТО: Ванда се освежува на базен, на Инстаграм руши рекорди

пред 3 мес.
Уште една повреда во ПСЖ

Тухел со нов проблем, Мбапе нема да игра во Германија

пред 3 мес.
Шампионот до трета победа во Лига 1

ВИДЕО: Мауро Икарди двоен стрелец за ПСЖ кај Ремс

пред 4 мес.
уште една провокација од раскошната ванда нара

ФОТО: Ванда едноставно не може да спие со облека кога е Икарди дома

пред 4 мес.
животот брзо минува...

ФОТО: Ванда со жешка фотографија му испрати порака на Икарди

пред 5 мес.
фотографија од „гостински“ терен

ФОТО: Ванда се пофали, отворете за да ја погледнете „големата слика“

пред 5 мес.
псж и баерн утре играат за титулата во лигата на пампионите

ФОТО: Ванда разголена го бодри Икарди, не се враќај дома без титула

пред 5 мес.
ванда во ново жешко издание

ФОТО: Ванда се тушира речиси гола, слави за пласманот на Икарди во финалето на Лигата на шампионите

пред 5 мес.
ГИ ПРОВОЦИРА НАВИВАЧИТЕ НА ИНТЕР И МИЛАН

ФОТО: Ванда речиси гола го мерка стадионот на Интер и Милан

пред 5 мес.
лекарскиот тим ќе даде детали колку е сериозна ситуацијата

Проблем за ПСЖ, листата на поведени играчи се зголеми за нови тројца

пред 6 мес.
аргенТинецот го прифати предизвикот

ФОТО: Ванда со жешка фотографија му соопшти на Икарди каде сака да летува

пред 6 мес.