Tag: инцидент
не го издржа притисокот од навивачите па се пресметуваше на трибините

ВИДЕО: Играч на Хамбургер се степа со навивачи на трибини

пред 6 дена
Несекојдневен инцидент

ВИДЕО/ФОТО: Кунг – фу сцена во Франција на меч на европскиот првак Лион

пред 1 нед.
грчката полиција не сака повеќе да се замара со „лажгото“ мегавер

Мегваер лаже секогаш кога ќе ја отвори устата, го третиравме како и секој пијан Британец

пред 3 недели
Осуден на 21 месеци казна затвор условно

Мегваер прозборе за инцидентот, „се плашев за мојот живот“

пред 3 недели
полицијата на миконос „играла“ прљаво

Грчките полицајци го удирале Мегваер и му се заканиле: Твојата кариера е готова (ФОТО)

пред 4 недели
избегна сигурна смрт

ВИДЕО: Пекол на две тркала, изгоре моторот на Вињалес, тој избегна сигурна смрт

пред 4 недели
допрва ќе плаќа за истепаните три грчки полицајци

Мегваер се луксузирал на Миконос, платил сметка со 5 цифри за храна и алкохол, цехот за тепачката чини повеќе

пред 4 недели
Фернандес ќе биде новиот капитен на „Ѓаволите“

Солскјер ќе мора да одлучи: Мегваер ја губи капитенската лента и статусот во клубот?

пред 1 месец
летаа боксови, мегваер во главна улога

ВИДЕО: Мегваер како „Спартанец“ , сам против сите, видео од тепачката на Миконос

пред 1 месец
инцидентот е потврден, мегваер завршил во полициска станица

Капитенот на Јунајтед Мегавер направил хаос, уапсен откако претепал грчки полицаец на Миконос (ФОТО)

пред 1 месец
за малку ќе имаше голема „тепачка“

ВИДЕО: Избегнат сериозен инцидент во Струга меѓу ракометарите на Вардар и Еурофарм Пелистер

пред 1 месец
СПОРТСКА ТРАГЕДИЈА КОЈА ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА

ВИДЕО: Познат е идентитетот на починатиот во трагедијата во Пробиштип на ридско брзинската трка

пред 1 месец
менаџерот на челси ја смирува топката

Лампард со извинување: Жалам за речникот, немам никаков проблем со Клоп

пред 2 мес.
хрватот се соочува со голема парична казна од својот тим

Интер „дебело“ ќе го наплати испадот на Брозовиќ

пред 2 мес.
кардинална грешка на леклер

ВИДЕО: Хамилтон доминатно до првата победа сезонава, двоецот на Ферари меѓусебно се елиминираа

пред 2 мес.
БАРНЛИ СЕ ОГРАДИ, НЕМА НИКАКВА ВРСКА СО ИНЦИДЕНТОТ

Откриено е кој го истакна транспарентот „White lives matter Burnley“, извинување нема

пред 3 мес.