Tag: Интер Мајами
Аргентинецот се сели во САД

ОФИЦИЈАЛНО: Игуаин ќе игра со Матуиди во Интер Мајами (ВИДЕО)

пред 1 месец
пирло не смета на аргентинецот

ФОТО: Јувентус ќе му плати на Игуаин за да замине во Интер

пред 2 мес.
аргентинецот ќе оди преку барата...

Игуаин заминува од Јувентус и ќе го облече дресот на Интер (ФОТО)

пред 2 мес.
Шпанецот се поврзува со ангажман во САД

Во Лацио се загрижени, Давид Силва не им крева телефон

пред 2 мес.
Заедно играа во ПСЖ

ФОТО: Бекам е пресреќен откако Матуиди официјално потпиша за Интер Мајами

пред 2 мес.
Французинот е решен да менува клуб

Матуиди е првиот кој го ќе напушти Јувентус по ангажманот на Пирло

пред 3 мес.
легендарниот англичанец е во очај

Бекам ги моли навивачите за трпение, Интер Мајами запиша историски негативен резултат

пред 3 мес.
Бразиелцот дефинитивно ќе го напушти Челси

Вилиан го одбил Бекам, сака да остане во Англија и да игра во ЛШ

пред 3 мес.
Португалецот и бекс се сретнаа во Лондон

ФОТО: Мурињо со совети до Бекам околу Интер Мајами

пред 6 мес.
подзаборавениот Аргентинец бара нов предизвик...

Хавиер Пасторе пред вратите на Интер

пред 6 мес.
со нетрпение чека да продолжи сезоната

ВИДЕО: Бекам со шут од половина терен покажа дека не заборавил да игра фудбал

пред 6 мес.
бекам има добра понуда за суарез

Интер Мајами ќе купува напаѓач од Барселона

пред 6 мес.
Велшанецот има план

Бејл не сака трансфер во Кина, но нема против за преселба во САД

пред 6 мес.
ЌЕ СЕ ПРЕСЕЛИ ВО ДРУГ КЛУБ во 2022 година

Роналдо не го продолжува договорот со Јувентус сака да игра за Интер

пред 7 мес.
англичанецот има понуда

Астон Вила и Интер Мајами заинтересирани за ангажман на казнетиот Стариџ

пред 8 мес.
Бекам се најде во небрано

ВИДЕО/ФОТО: Фановите на Лос Анџелес се потсмеваа со Дејвид Бекам

пред 8 мес.