Tag: избор 1
клубот е мртов за навивачите

ФОТО: Морбидно, Манчестер Сити „погребан“ поради Суперлигата

пред 2 часа
има неизвесност околу конечната листа

УЕФА во петок решава за дефинитивната листа, каде ќе игра Македонија на ЕУРО

пред 3 часа
Чеферин „удри“ по Вудворд и Ањели

Чеферин: Мора да бидеме претпазливи, има змии помеѓу нас

пред 7 часа
УЕФА планира промени во Лигата на шампиони

УЕФА го истакна новиот формат на натпреварување во Лигата на шампиони

пред 8 часа
МОМЦИТЕ НА ЗИДАН ПРОПУШТИЈА ВАЖНИ БОДОВИ

ВИДЕО: Десеткуваниот Реал Мадрид не успеа, само реми од гостувањето кај Гетафе

пред 1 ден
ОВА ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ НЕКОЛКУ ПАТИ

ВИДЕО: Неверојатно голчиште во Шпанија- слободен удар, два паса и Каналес ја скина мрежата на Валенсија

пред 1 ден
Ф1 трките се зголемуваат

Ф1 трка во Мајами од следната година

пред 1 ден
македонскиот боксер загуби од кубанецот ФЕЛИМОН

ФОТО: Ардијан Аземи поразен во второто коло на светското првенство во Киелце

пред 2 дена
Бразилецот избегна црвен картон

ВИДЕО: Фернандињо „помилуван“ од Мајк Дин?

пред 2 дена
Полувреме во Бундес Лигата

ВИДЕО: Баерн доминира против Волфзбург по првото полувреме

пред 2 дена
СЕ Е ПРОМЕНЕТО ЗА ТРИ ГОДИНИ

ВИДЕО: Џеко е автор на една од најубавите фудбалски приказни

пред 3 дена
Германецот незадоволен од финансиските услови

Кимих преговара со Баерн околу нов договор и поголема плата

пред 3 дена
ВЛЕЗЕ ОД КЛУПАТА И ЗА ПЕТ МИНУТИ ГО НАДМУДРИ ГОЛМАНОТ НА РОМА

ВИДЕО: Во Рим станува возбудливо- Ајакс се враќа во игра, води 0:1 против Рома

пред 4 дена
МАНЧЕСТЕР Е ВЕЌЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕТО

ВИДЕО: Уште на стартот скршен отпорот на Гранада- Кавани погоди за водство на Манчестер Јунајтед

пред 4 дена
ПОЛЕСНО ЌЕ МУ БЕШЕ ДА ПОГОДИ

ВИДЕО: Ливерпул почна со сите сили во напад- Салах промаши неверојатна шанса во втората минута

пред 5 дена
ПОВТОРНО ПОРТУГАЛЕЦ НА КЛУПАТА

Мурињо најверојатно станува минато за Тотенхем: Негов сонародник фаворит за наследник

пред 5 дена