Tag: избор 2
фудбалска војна во европа

Јувентус, Интер и Милан нема да се откажат од Серија А, дали федерацијата ќе се откаже од нив?

пред 2 часа
Англискиот репрезентативец со своја изјава

Кејн: Ти благодарам за се , ми беше задоволство што соработував со тебе

пред 7 часа
Ова ќе биде долга и исцрпувачка правна битка

УЕФА и ФИФА со закана: Тие што ќе играат во Суперлигата, немаат право на учество на ЕП и СП

пред 15 часа
МАКЕДОНСКИОТ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ И НЕГОВИОТ ТИМ ПРИМИЈА ПЕТ ГОЛА

ВИДЕО: Барди одигра 90 минути, Леванте декласиран на домашен терен од Виљареал

пред 1 ден
ВИСТИНСКА ДРАМА ВО ЛИГА 1

ВИДЕО: Во Франција ќе биде вистинско шоу до крај- Монако победи, три тима во два бода разлика

пред 1 ден
Судир на двете најуспешни екипи во Шкотска

Дерби во Шкотска: Ренџерс сонува 12 години за куп титулата

пред 2 дена
германецот е само 81 ден на клупата на челси, има неверојатна статистика

ФОТО: Тухел го препороди Челси, неверојатна статистика на Германецот по пласманот во финалето на ФА Купот

пред 2 дена
Марсеј се врати на победите на „Велодром“

ВИДЕО: Марсеј славеше во трилер натпреварот против Лориент

пред 2 дена
РЕЧИСИ НИКОЈ НЕ Е ПОДГОТВЕН НА ТАКВА СУМА ВО ПАНДЕМИЈАВА

Клубовите кои го сакаат во проблеми: Агуеро бара доста висока плата

пред 2 дена
МОЖЕБИ САКА ТРАНСФЕР КАЈ ТУРСКИОТ ВЕЛИКАН ПА СЕ ДОКАЖУВА

ВИДЕО: Бешикташ го слави Хрватот Кулушиќ- постигна два автогола во само седум минути

пред 3 дена
СТАНА ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

ВИДЕО: Погледнете ја уренбесната реакција на тренерот на Бешикташ во моментите кога прими вакцина

пред 3 дена
ВО РИМ ОСТАНУВА НЕИЗВЕСНО

ВИДЕО: Рома израмни со Ајакс- Џеко стрелаше за 1:1

пред 4 дена
Во домашното ракометно првенство

Вардарци рутински до победа над Тинекс Пролет, Еурофарм Работник славеше во „братското дерби“

пред 5 дена
Гркот незадоволен од судиските одлуки

ВИДЕО: Скандал во Монте Карло

пред 6 дена
Германскиот стратег не се предава

Клоп: Имаме многу проблеми , но нема да се предадеме

пред 6 дена
ВЕЛИ ДЕКА СО СВОИ ПАРИ ГО СПАСИЛ КЛУБОТ ОД НАЈЛОШОТО

Здравко Мамиќ повторно удри: Ненормален сум, можев да бидам на Бахамите, да не бев јас Динамо немаше да постои, а сега сум криминалец

пред 6 дена