Tag: извинување
КАПИТЕНОТ НА ШКОТСКА ВИДНО РАЗОЧАРАН

Енди Робертсон им се извини на фановите: Сакавме да испишеме историја, но…

пред 1 месец
По промашениот пенал против Челси

Агуеро со извинување: Ова беше моја лоша одлука и ја преземам целата одговорност

пред 3 мес.
Бразилецот за легендарната „полумесечина“

Роналдо: Им се извинувам на сите мајки кои ги гледаа своите деца со иста фризура

пред 4 мес.
дали артета ќе го исполни барањето

Арсенал му нареди на Артета да му се извини Озил

пред 7 мес.
Напаѓачот ја призна грешката

Пепе им се извини на сите, но не и на Алиоски: Нема оправдување за моето однесување

пред 8 мес.
дали фати и барселона ќе ја повлечат тужбата

ФОТО: Ансу Фати доби извинување од новинарот кој го навреди на расистичка основа

пред 9 мес.
Нова реакција од србинот кој е на удар

Ѓоковиќ:Не можам да ви опишам колку ми е жал, ќе обезбедиме медицинска помош во блиска иднина

пред 1 година
Според „ла Република“...

Лукаку со извинување до Интер по обвинувањата околу КОВИД-19

пред 1 година
Реши и да донира во битката со Ковид-19

Грилиш се покаја: Ви се извинувам на сите, засрамен сум од тоа што го направив (ВИДЕО)

пред 1 година