Ознака: јануари
Хрватите имаат план

Динамо донесе одлука за понудата од Бетис за Адеми

пред 6 мес.
Лоша вест за Реал Мадрид и за Барселона

Обамејанг демантира трансфер во Шпанија во зимскиот преоден рок

пред 6 мес.
сите заедно чинат колку еден државен буџет

Неверојатно е голема листата на топ играчи кои без оштета ќе заминат во јуни

пред 6 мес.
Неверојатни бројки

Австралија Опен повторно го зголемува наградниот фонд

пред 7 мес.
Милан и Интер ја следат ситуацијата

Атлетико Мадрид не се откажува од идејата да го ангажира Матиќ  

пред 7 мес.
ПСЖ ќе остане без бразилецот ?

Манчестер Сити и Реал Мадрид „дочекаа шанса“ за ангажман на Маркињос

пред 7 мес.
за 35 милиони евра

ФОТО: Дејан Кулушевски пред трансфер во Интер

пред 7 мес.
Неочекуван потег

Астон Вила ќе се засилува со напаѓачот на Челси

пред 7 мес.
„Старата Дама“ ја започна трката

Јувентус со прва понуда за талентираниот Брант Халанд

пред 7 мес.
Трампата повторно е во игра

Јувентус и Барселона ги продолжија преговорите за најавената размена  

пред 7 мес.
Напаѓачот е повторно во фокусот

Манчестер Сити и Челси во трка за Осман Дембеле

пред 7 мес.
Ништо до трансфер во јануари

Марка: Зидан и Погба ќе мораат да чекаат да дојде летниот преоден рок

пред 7 мес.
Лестер ќе се засилува во јануари

Роџерс го бара талентираниот стопер на Селтик

пред 7 мес.
Во зимскиот преоден рок

Борусија Дортмунд ќе се засилува со Емре Чан од Јувентус

пред 8 мес.
Ќе го понуди во Бундеслигаш

Арсенал најде решение како да се ослободи од Гранит Џака

пред 8 мес.
Почнува нова „војна“

Баерн Минхен ќе тргне по Сане во јануари

пред 8 мес.