Tag: кам бек
Ќе игра во мундијалските квалификации

Ибрахимовиќ се враќа во дресот на Шведска по пауза од пет години

пред 1 месец
Милан се подготвува за клучната битка на „Сан Сиро“

Одлични вести за Пиоли, Ибрахимовиќ ќе биде подготвен за реваншот со Јунајтед

пред 1 месец
Кам-бек на македонската репрезентативка

Стојановска се врати во Бадел со двојна улога, ќе игра за првиот тим а ќе ги тренира младинките

пред 3 мес.
Незаборавен ден за македонецот во Серија А

Несторовски по голот против Торино: Го посветувам на моето семејство

пред 4 мес.
Ветеранот добил дозвола од лекарите

Ибрахимовиќ се враќа во тимот на Милан за дуелот со Парма

пред 4 мес.
Ова нема да им се допадне на навивачите

Ибрахимовиќ се огласи со порака: Само сакам да испровоцирам …

пред 5 мес.
Холанѓанецот сакал кам-бек во Арсенал

Венгер: Ван Перси сакаше да се врати, но тоа беше невозможно ние инвестиравме во младите играчи

пред 6 мес.
во квалификациите за СП

Меси се враќа во дресот на Аргентина за дуелот со Еквадор

пред 7 мес.
Тајсон последната борба ја имаше во 2005

Пролонгирано враќањето на легендарниот Мајк Тајсон во рингот

пред 8 мес.
дембеле се враќа на терените по пауза од 10.месеци

Добри вести за Барселона, против Наполи посилни за францускиот репрезентативец

пред 9 мес.
федекс не може да чека...

Тренерот на Федерер обелодени кога Швајцaрецот се враќа на терените

пред 9 мес.
наумовски се враќа по пауза од 11.години

Кристијан Наумовски се враќа во ПМФЛ, Шкупи е новиот клуб на екс-репрезентативецот на Македонија

пред 9 мес.
перез со нова улога за касиљас

ФОТО: Голманската легенда на „кралевите“ се враќа на „Сантиаго Бернабе“

пред 9 мес.
реал мадрид засилен за клучниот меч против Виљареал

ВИДЕО: Јовиќ веќе не е во изолација, Србинот тренираше со „кралевите“

пред 9 мес.
демирал се враќа во составот на „старата дама“

Јувентус до крајот на сезоната посилен за турскиот репрезентативец

пред 9 мес.
нетс се засилија со ветеранот крафорд

„Кралот“ на дриблинзите прави кам-бек во НБА по една година

пред 10 мес.