Tag: камп ноу
време беше за реконструкција

ВИДЕО: Барселона го објави изгледот на новиот стадион: Ќе го имаме најдобриот стадион во светот

пред 1 месец
ГОЛЕМА ИНВЕСТИЦИЈА НА БАРСЕЛОНА

Лапорта ја најави изградбата на новиот стадион: Камп Ноу ќе го менува името, тоа носи голема заработувачка

пред 2 мес.
БАРСЕЛОНА ПРАВИ ЦЕЛОСНО НОВ КОМПЛЕКС

ФОТО: Познато како ќе изгледа новиот Камп Ноу кој ќе чини 900 милиони евра

пред 2 мес.
ПОВРЕДАТА Е ЗАД НЕГО

Момент за историја во Барселона: На теренот конечно се појави играч со број 10, а тоа не беше Меси

пред 2 мес.
Тешко оди продажбата на билетите

Барселона во проблем, без Меси на „никој“ не му се оди на „Камп Ноу“

пред 4 мес.
Незаборавен ден за „каталонците“

ВИДЕО: Навивачите на Барселона пред „Камп Ноу“ со пораки до Меси

пред 4 мес.
ЗЕМЈОТРЕС НА КАМП НОУ

Распад систем во Барселона: Серхио Агуеро сака да си замине

пред 4 мес.
Аргентинецот е на потег

Барса не се откажува, му нуди нов договор на Лионел Меси

пред 7 мес.
Одличен потег на управата на „Црвените“

Ливерпул се заштитил од „нови напади“ од Барселона со клаузула во договорот на Кутињо

пред 8 мес.
Нема да има нови избори во Барселона

Лапорта покажа дека не се шегува, успеа да ги собере потребните 124 милиони евра

пред 9 мес.
Скандалот добива нова динамика

Барселона по апсењето на Бартомеу: Сите потребни информации и документи кои ги побара обвинителството се доставени до полицијата

пред 9 мес.
Домаќинот од сомнителен пенал поведе но парижаните најправија пресврт

ВИДЕО: Мбапе со хет-трик во убедливата на победа на ПСЖ против Барселона на „Камп Ноу“

пред 9 мес.
Барселона не личи на себе

ВИДЕО: Реакцијата на Меси по ремито се Еибар кажува се`

пред 11 мес.
Закана до аргентинецот

Меси или ќе се согласи на помала плата или ќе си оди од Барса

пред 12 мес.
само да поминат изборите, ќе дојде и Нејмар

Барселона ќе го менува името на стадионот

пред 12 мес.
Ова ќе биде чудно-интересна година на „Камп Ноу“

Меси ги разочара Јувентус и Сити, Бартомеу пред отказ а навивачите во исчекување!

пред 1 година