Tag: кампања
Пивара Скопје главен поддржувач на репрезентацијата

ФОТО: Пивара Скопје и ФФМ подадоа рака: Заедно на Европско и се е можно!

пред 1 месец
Ова е официјална одлука

Спортистите нема да клечат, кампањата „БЛМ“ нема да биде дел од ЛОИ во Токио

пред 2 мес.
кампања за откривање на лажирани натпревари

ФИФА: Зборувајте против местење на натпревари, препознајте, спротиставете се` и пријавете

пред 6 мес.
Пракса која ќе важи до крајот на оваа сезона

ФОТО: Новитетот на дресовите во Премиер лигата со новата кампања против Ковид-19 и против расизамот

пред 1 година
Тренерот на Академија Пандев за ситуацијата со Ковид-19

Таневски: Сакам ова што побрзо да заврши, и Бог да го чува целиот наш народ и Македонија

пред 1 година
Македонски второлигаш креираше платформа за финансиска поддршка

ГФК Осогово: Направи разлика! Биди и ти дел од fundraising кампањата

пред 2 години