Tag: казна
Ова ќе донесе нови реакции

Нова казна за Новак Ѓоковиќ по инцидентот на УС Опен

пред 2 недели
Саутгејт се предомисли, дефанзивецот нема да игра за англија

Судот во Грција одлучи: Хари Мегваер е осуден на 21 месец затвор (условно)

пред 4 недели
Шпанецот презадоволен по усвоената жалба

Гвардиола: Правдата е задоволена се покажа дека не бевме виновни

пред 2 мес.
Реакциите се очекувани но и вулгарни

ФОТО: Англичаните во неверување – Сити ќе игра во ЛШ, финансискиот фер плеј е мртов!

пред 2 мес.
хрватот се соочува со голема парична казна од својот тим

Интер „дебело“ ќе го наплати испадот на Брозовиќ

пред 2 мес.
Мурињо се обиде да го оправда

Ерик Диер доби казна од четири меча и 40 000 фунти за пресметката со навивачите

пред 2 мес.
Двојни аршини или превид за кој ќе има многу реакции?

Артета ќе збесне, Варди нема да биде казнет за страшниот старт над Мустафи

пред 2 мес.
интер во проблеми...

Шкрињар казнет со три натпревари, Конте „аут“ за мечот против Парма

пред 3 мес.
тежок удар за францускиот гигант...

УЕФА со драконска казна за Олимпик Марсеј поради прекршување на финансискиот фер-плеј

пред 3 мес.
се надеваше на пари, сега тој ќе го одвре ќесето

ФОТО: Судот пресуди во корист на Барселона, Нејмар ќе мора да им исплати на „каталонците“

пред 3 мес.
ФА со остра казна за Англискиот репрезентативец

ФОТО: Деле Али казнет, Коронавирусот му пресуди

пред 3 мес.
одбиена жалба значи егзодус од „Етихад“

Гвардиола и ѕвездите на Манчестер Сити утре ќе дознаат дали ќе играат во ЛШ во следната сезона

пред 4 мес.
Нема играчка со управата на „Милионерите“

Борусија Дортмунд ги казни Санчо и Аканџи, нема шишање без заштита од Ковид-19

пред 4 мес.
Ќе се спаси ли од нова казна најтрофејниот во Македонија?

Навивачите на ФК Вардар во исчекување, денеска истекува рокот на УЕФА

пред 4 мес.
ги прекрши сите правила, евертон згрозен од донесувањето на италијанецот

Корона забавата скапо ќе го чини, Евертон го казнува Кин со 160.000 фунти

пред 5 мес.
Етиху е „избиршан“ од шведскиот фудбал

Нигериец нудел 160.милиони фунти на негов соиграч да намести натпревар

пред 5 мес.