Tag: контролна средба
Лидерот во ПМФЛ привршува со подготовките

ВИДЕО: Шкендија минимално поразена од Динамо Киев, прими гол во 85 минута

пред 4 мес.
Во четврток уште еден контролен меч

У17: Македонија и Србија ремизираа без голови на „Петар Милошевски“

пред 8 мес.
Постигна 15 поени

Солидно деби на Стојан Ѓуроски во контролката со Гранада

пред 9 мес.
За утре е закажан вториот пријателски меч

МЗТ Скопје Аеродром убедлив во првата контролна средба со Левски

пред 9 мес.
На котролниот меч во Турција

Поповски и донесе реми на Македонија против Италија

пред 2 години
Црвено-црните го „одмаздија“ Еурофарм Работник

РК Вардар убедлив против грчки АЕК во Скопје

пред 2 години
На контролниот меч против Салзбург

ВИДЕО: Магијата на Азар му донесе победа на Реал Мадрид

пред 2 години
Втор пораз во низа за бундеслигашот

Саутемптон го победи Келн, Чурлинов влезе во второто полувреме

пред 2 години
Во контролниот меч во Канзас

ВИДЕО: Горецка му пресуди на Милан, деби на синот на Малдини

пред 2 години