Tag: Кристијан Ериксен
ГОЛЕМО ПРИЗНАНИЕ ЗА ДАНЕЦОТ

Чеферин потврди: Симон Кјаер со награда за посебно достигнување поради помошта за Ериксен

пред 3 недели
интер има неверојатни навивачи

Фотографија која се прераскажува, навивачите на Интер не го заборавија Ериксен

пред 3 недели
ВЕЛИ КОГА ЌЕ ПОГЛЕДНЕШ МРТВО ТЕЛО НЕМАШ СОМНЕЖ

Брајтвајт за моментот кога падна Ериксен: Го видов и беше мртов, тогаш почнав да молам

пред 1 месец
МОЖНО Е ДА СЕ ВРАТИ

Директорот на фудбалската федерација на Италија откри кога Ериксен ќе може да заигра за Интер

пред 2 мес.
ПРЕУБАВИ СЦЕНИ

ВИДЕО: Фановите на Интер стигнаа да ги пречекаат играчите на првиот тренинг- специјална почест имаше за Ериксен

пред 2 мес.
НАЈВАЖНО Е НЕГОВОТО ОЗДРАВУВАЊЕ

Марота проговори за иднината на Ериксен. Следната недела доаѓа во клубот, па потоа ќе се види дали ќе игра

пред 3 мес.
селекторот на данска искрено

Хјулманд: Кога Ериксен се сруши на теренот се’ се смени

пред 3 мес.
спорни снимките од реанимацијата

6.417 жалби за Би-Би-Си поради Ериксен: „Откази за сите одговорни“

пред 3 мес.
И ТОЈ ИМАШЕ СРЦЕВИ ПРОБЛЕМИ

Дејли Блинд: Ми пречи кога ќе видам дека го отпишуваат Ериксен

пред 3 мес.
поддршка до соиграчите

ФОТО: Ериксен со порака по пласманот на Данска во осминафинале

пред 3 мес.
Продолжува соработката меѓу Јунајтед и Интер

Ван Де Бек е замената за Кристијан Ериксен, преговорите се во тек

пред 3 мес.
калчомеркато ги открива имињата

Интер бара замена за Ериксен, ова се трите опции

пред 3 мес.
Фудбалерот на Интер со порака

Ериксен: Добар сум со оглед на околностите, играте за сите во Данска

пред 3 мес.
РЕДОВНО БИЛ НА ТЕСТИРАЊА

Поранешниот клупски доктор на Ериксен проговори за неговото срце

пред 3 мес.
ПОДДРШКА ЗА ЕРИКСЕН И ОД ПРВИОТ ЧОВЕК НА УЕФА

Чеферин за моментите со Ериксен: Вавките ситуации даваат нова перспектива на животот

пред 3 мес.
Данецот кој го потресе светот порачува

Ериксен со позитивна порака: Нема да се предадам

пред 3 мес.