Tag: куман
Пред дуелот со Хуеска

Куман за Меси: Подготвен е среќен и мотивиран

пред 2 недели
Тренерот на Барса е самоуверен

Куман: Секако дека можеме да ја освоиме титулата во Ла Лига

пред 1 месец
Навивачите на „каталонците“ се бесни

ФОТО: Куман не размислува за оставка, бара нови засилувања за Барселона

пред 1 месец
Револт во соблекувалната по поразот од Јувентус

Играчите на Барса му се налутиле на Куман: Ниту напаѓаме ниту се браниме!

пред 1 месец
меси сам одлучува, куман смета дека не треба да оди

Куман во кавга со привремениот претседател на Барселона

пред 1 месец
Тренерот на Барселона по шокантниот пораз од Кадиз

Куман: Пристапот беше лош од сите играчи не само од дефанзивците, ни недостигна концентрација

пред 1 месец
меси нема да патува во будимпешта

Се огласи Куман за Меси, медиумите шпекулираат за сериозни проблеми во Барселона

пред 2 мес.
Барса има четири од четири во ЛШ

Куман:  „Ова е вистинската Барселона“

пред 2 мес.
пред гостувањето кај атлетико во мадрид

Се огласи Куман за ситуацијата со Меси и Гризман

пред 2 мес.
Аргентинецот добива поголема поддршка

Куман за Меси: Немаше среќа на неколку натпревари, но тој ќе ги постигне очекуваните голови

пред 2 мес.
Меси го сврте натпреварот

Куман откри дека Меси играл повреден

пред 2 мес.
Според пеналот врз Рамос

Куман го чека тешка казна на клупата на Барселона

пред 2 мес.
Катастрофални вести од Шпанија

Барселона е пред банкрот – до утре мора да најде 180 милиони евра

пред 2 мес.
Барса четири кола не знае за триумф

Куман по ремито со Алавес: „Ова е неприфатливо!“

пред 3 мес.
Холанѓанецот е задоволен од прикажаното

Куман: Ова беа нашите најдобри перформанси оваа сезона, Гризман немаше доволно среќа

пред 3 мес.
куман дебитираше со пораз во „Ел Класико“

Куман „дели“ казни по поразот од Реал

пред 3 мес.