Tag: квалификации за европа лига
ПРЕНОС ОД НАТПРЕВАРОТ НА МТВ

Тотенхем пристигнува вечерва во Скопје, нема да одржи тренинг на арената „Тодор Проески“

пред 1 година
плеј-оф европа лига

ВИДЕО: Минимална победа на Партизан против Молде

пред 2 години
динамо загреб и црвена звезда се блиску до групната фаза

ВИДЕО: Сите голови од квалификациите во Лигата на шампионите

пред 2 години
точка на клупскиот срам

Катастрофа на клупскиот фудбал, Шкендија елиминирана од Дуделанж

пред 2 години
тетовчани големи фаворити

Европа Лига: Шкендија нема право на нова грешка, победа против Дуделанж единствена опција

пред 2 години
катастрофално издание на нашите клубови

Клубовите разочараа, само една победа и шест порази во квалификациите за ЛШ и ЕЛ

пред 2 години
инциденти на крајот

ФОТО: Нервозни навивачи на Шкупи фрлаа предмети на арената„Тодор Проески“

пред 2 години
бесни поради елиминацијата

ВИДЕО: Хаос во Сплит, навивачите сакаат да се пресметаат со раководството и играчите

пред 2 години
пораз на реваншот од зрињски 3-0

ВИДЕО: Академија Пандев без постигнат гол ги заврши настапите во Европа лигата

пред 2 години
тренинг на арената „тодор проески“

ФОТО: Шкупи сака победа против Пјуник

пред 2 години
алашкерт гостува утре од 16-30 часот

ФОТО: Македонија Ѓ.П. тренираше на „Петар Милошевски“ пред утрешниот натпревар

пред 2 години
Фаворитската улога ја препуштаат на противникот

„Пандевци“ дебитираат на европска сцена

пред 2 години
Тренерот на Академија Пандев со желба пред дебито во ЛЕ

Тренчовски: Само да ја сочуваме мрежата

пред 2 години
дебитантскиот настап да започне со успех

Тренчовски : Предноста на Зрињски е искуството , нашата е мотивацијата за успех !

пред 2 години