ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ДВАТА ГОЛА И ЕДНАТА И ПОВЕЌЕ ОД СПОРНА СИТУАЦИЈА

Баерн Минхен фаворит против Лацио, Челси и Атлетико Мадрид во Лондон ќе се борат за четвртфинале во ЛШ

Лацио добил понуда од Реал Мадрид која не се одбива, Милинковиќ-Савиќ ја менува средината

Дел Пјеро: Паметен беше потегот Пирло да го остави Роналдо на клупата

ТАКОВ БИЛ ДОГОВОРОТ

Пирло објасни зошто го остави Кристијано Роналдо на клупата против Лацио

пред 2 мес.
Победата против Лацио покажа поинаков Јувентус

Пирло: Започнавме со 20 минутно задоцнување, најважно е дека ги освоивме трите бода

ИСТА СИТУАЦИЈА КАКО НА СПОРНИОТ МЕЧ ЈУВЕНТУС- НАПОЛИ

Нови проблеми во Калчото: Лацио се појави на терен, Торино не дојде во Рим поради заразени со ковид 19

пред 2 мес.
нови ковид проблеми во серија а

Одложен натпревар во Серија А, повторно поради Ковид-19, нови проблеми во Италија