Tag: Лаутаро Мартинес
Младиот напаѓач го освои раководството на „Кралевите“

Марка: Главен приоритет на Реал за ова лето е Ерлинг Халанд

пред 2 години
Тотенхем го сака пред Барселона да го даде Семеду во Интер

Тотенхем и нуди на Барселона убава сума за Семеду

пред 2 години
Барселона не се откажува од Мартинес

Барселона со тројна понуда за Лаутаро Мартинес – пари плус двајца играчи

пред 2 години
Реал и Барселона повторно во клинч

Реал и Барселона си зацртаа иста цел – Лаутаро Мартинес

пред 2 години
Интер со внимание ја следи ситуацијата

Арсенал не успеа да се договори со Обамејанг

пред 2 години
Лаутаро сега има за што да размисли

Барселона му упати директна понуда на Лаутаро Мартинес

пред 2 години
Интер ќе оди на трампа

Интер во замена за Лаутаро, сега бара напаѓач на Барселона

пред 2 години
Интер се подготвува за времето без Лаутаро Мартинес

Интер веќе ја најде замената за Лаутаро, ако Аргентинецот го напушти клубот

пред 2 години
Интер ќе се опари со продажбата на Аргентинецот

Реал ова лето ќе ја активира откупната клаузула на Лаутарo Мартинез

пред 2 години
Камион евра за фудбалер

ТОП ТРАНСФЕР: Барселона ќе купува фудбалер за 120 милиони евра

пред 2 години
Големи планови на Барселона

Барселона во 2020 година сака да купи по еден играч од секој ред

пред 2 години