Ознака: лаутаро мартинез
„граѓаните“ имаат план и пари за лаутаро мартинез

Сити ќе и ги расипе плановите на Барселона, тргнува по Лаутаро Мартинез со рекордна клупска понуда

пред 4 часа
Аргентинецот се поврзува со трансфер на „Камп Ноу“

Суарез му се нуди на Лаутаро да му биде ментор за адаптација во Барса

пред 1 ден
интер засега не се изјаснил по новата понуда

Нова понуда на Барселона за Лаутаро, не се откажуваат од Аргентинецот

пред 2 дена
Антонио Конте имаше причина за радост, но дали ова ќе го спаси од отказ?

ВИДЕО: Интер со пресврт против Торино за второ место во Серија А, Хандановиќ со кикс на колото

пред 3 дена
првиот човек на барса дециден....

Бартомеу: Барселона не се откажа од трансферот на Лаутаро Мартинез

пред 3 дена
сега важат други услови

ФОТО: Заврши рокот за активирање на клаузулата на Лаутаро Мартинез, Барселона не се откажува

пред 1 нед.
преубави акции на интер кој води увелдиво против сампдорија

ВИДЕО: Тандемот Лукаку-Лаутаро белска на средбата со Сампдорија

пред 4 недели
предупредување за барселона

Барселона има уште еден месец да го купи Лаутаро Мартинез, потоа важат други правила

пред 1 месец
каталонците се обидуваат со кеш и еден играч да го убедат интер

Барселона најде начин како да го купи Лаутаро Мартинез со 70 милиони евра, но за тоа се прашува Интер

пред 1 месец
Интер останува на ставот – 111 милиони евра или ништо од трансфер

Барселона и Лаутаро се договориле за плата од 12 милиони евра по сезона плус бонуси

пред 1 месец
барселона ја знае цената на лаутаро мартинез

Интер ја предупреди Барселона, Лаутаро Мартинез може да замине само под еден услов

пред 2 мес.
преговорите се во тек

Интер одбра еден играч од Барселона во размената за Лаутаро Мартинез и откачи други два

пред 2 мес.
тврди претседателот на расинг клуб

Готово е, Лаутаро Мартинез е играч на Барселона

пред 2 мес.
Тренерот на Барса со поздрав до Интер и Јувентус

Сетиен одби да го кометира Артур но ги испофали Лаутаро и Пјаниќ

пред 2 мес.
упорни се во преговорите, но немаат доволно пари

Марка: Барселона ќе ги разниша Јувентус и Интер, купува два играчи од Серија А (ФОТО)

пред 2 мес.
КЛУБОТ НА МЕСИ ЌЕ МОРА ДА СЕ ПОТРУДИ ПОВЕЌЕ ЗА МАРТИНЕЗ

Газета дело Спорт: Интер ја одби првата понуда од Барселона за Лаутаро Мартинез (ФОТО)

пред 2 мес.