Tag: леванте
ПО ТРИ ГОДИНИ ЗАМИНУВА ОД ЛЕВАНТЕ

ФОТО: Барди ќе добие нов тренер, Лопез доби отказ од Леванте

пред 2 недели
Младиот ас испрати порака

Фати: Среќен сум поради победата, но пред нас е долг пат

пред 3 недели
ПОВРЕДАТА Е ЗАД НЕГО

Момент за историја во Барселона: На теренот конечно се појави играч со број 10, а тоа не беше Меси

пред 3 недели
македонскиот репрезентативец посветен на една работа

ФОТО: Барди е фокусиран на само една работа

пред 4 недели
ГО НЕМА ВЕЌЕ 10 МЕСЕЦИ

Конечно повторно на теренот: Познато кога Ансу Фати ќе заигра повторно

пред 4 недели
нерешено во валенсија

ВИДЕО: Димитриевски спасуваше бод во судиското надополнување на гостувањето кај Барди

пред 1 месец
Плејмејкерот на прегледи во Валенсија

Проблем за Леванте и за Македонија, Барди се повредил против Романија

пред 1 месец
бизарна забрана за мустафи

Блокирана регистрацијата на Мустафи поради бројот на дресот

пред 1 месец
СЕ ВРАЌА ВО ШПАНИЈА

Големо засилување за Леванте: Шкондран Мустави нов соиграч на Енис Барди

пред 2 мес.
Италијанецот со критики за неговите фудбалери

Анчелоти по ремито со Леванте: Мора да бидеме пофокусирани

пред 2 мес.
УШТЕ ЕДЕН МАКЕДОНЕЦ ВО КАЛЧОТО?

Милан не е единствен: Уште еден калчолигаш тргнува по услугите на Енис Барди

пред 3 мес.
Ќе се оствари ли планот на Пиоли

Македонец ќе го менува Чалханоглу во Милан!?

пред 3 мес.
По краткиот одмор почна со тренинзи

ВИДЕО: Барди со нов имиџ пред почетокот на новата сезона со Леванте

пред 3 мес.
останува во леванте

ФОТО: Андонова го продолжи договорот со Леванте за уште една година

пред 4 мес.
ќе ги промени клубските бои

Леванте размислува за продажба на Барди, спремни да ги разгледаат понудите

пред 4 мес.
НЕКОЛКУ КЛУБОВИ СЕ СПОМЕНУВААТ КАКО ОПЦИИ

Енис Барди заминува од Леванте: Клубот во голема финансиска криза, мора да го продава Македонецот

пред 4 мес.