Tag: лига 1
Два гола за три бода

ВИДЕО: Лион ја прекина низата без пораз на Монако во Лига 1

пред 1 ден
псж до нова победа без меси и нејмар

ВИДЕО: Мбапе од доцниот „ВАР пенал“ – за победа на ПСЖ

пред 2 дена
ЌЕ МОРА ДА БАРААТ ДРУГО РЕШЕНИЕ

Ванда Нара стави блок: Њукасл го сака Икарди, тој поради сопругата ги одбива

пред 3 дена
Во спомен на жртвите, францускиот парламент донесе одлука

Францускиот парламент пресече: Нема фудбал повеќе на 5. мај

пред 3 дена
ИМА ЛИ ШАНСИ ДА ОСТАНЕ?

Покетино проговори за својата голема ѕвезда: ПСЖ има што да му понуди на Мбапе

пред 3 дена
КРИТИКИ ОД СИТЕ СТРАНИ

Поранешната ѕвезда на ПСЖ со критики за Нејмар: Неговите изјави се ужасни, му недостасува храброст и ентузијазам

пред 4 дена
УШТЕ ДВА ВЕЛИКАНИ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ ЗА НЕГО

Реал Мадрид ќе пазари во Франција: За 60 милиони евра ќе го купуваат играчот од средниот ред на Монако

пред 5 дена
шпанецот сеуште чека деби за псж

Познато кога Рамос ќе дебитира за ПСЖ , Ротен го критикува и мисли дека е погрешно засилување за ПСЖ

пред 5 дена
КОНЕЧНО ПРОГОВОРИ И НА ОВАА ТЕМА

Лапорта: На момент помислив дека Меси ќе остане во Барселона и ќе игра без пари

пред 1 нед.
ЛЕГЕНДАРНИОТ ИТАЛИЈАНЕЦ СО КРИТИКА ЗА ГОЛМАНОТ

Капело за трансферот на Донарума во ПСЖ: Покажа непочитување кон Милан, по се што направија за него и неговото семејство

пред 1 нед.
старата дама заинтересирана за француското чудо од дете

Јувентус се ослободува од двајца играчи за да потпише со играчот на Монако

пред 2 недели
Французинот останува топ тема

Мбапе: Точно е го нареков Нејмар клошар, но тоа се случува во фудбалот

пред 2 недели
ВЕЛИ СИТУАЦИИ КАКО КАЈ НИВ ВО ДРУГИТЕ КЛУБОВИ НЕ ГЛЕДААТ

Покетино проговори за проблемите меѓу Нејмар и Мпабе: Ние сме посебен клуб

пред 3 недели
НЕ ОЧЕКУВАЛ ДЕКА ЌЕ ЈА НАПУШТИ БАРСЕЛОНА

Хакими: Меси ме изненади со своето однесување, тој е скромен, тивок..

пред 3 недели
возбудлив натпревар во марсеј

ВИДЕО: Ленс го освои „Велодром“ и се искачи на второто место во Лига 1

пред 3 недели
тимот од кнежеството влегува во форма

ВИДЕО: Монако врза две победи по ред и се искачи кон врвот

пред 3 недели