Ознака: мане
По убедливата победа над Кристал Палас

ВИДЕО: Ливерпул и официјално на чекор до титулата во Премиер лигата – евро гол на Арнолд

пред 2 недели
ПСЖ И РЕАЛ МАДРИД ДЕМНАТ...

Клоп има сериозен проблем со Садио Мане, конкуренцијата притиска

пред 3 недели
Легендатата со свое мислење

Чави со совет до Барса: Не ви требаат Обамејанг или Мане

пред 2 мес.
Напаѓачот со предуслов за трансфер

Садио Мане чека Бејл и Хамес да го напуштат Мадрид за тој да се пресели во Реал

пред 3 мес.
Клоп најде замена за мане

Ливерпул тргнува по најдобриот млад фудбалер на светот

пред 3 мес.
Зидан ги одредил приоритите

Обамејанг е во комбинација за трансфер во Мадрид но други имаат предност

пред 3 мес.
Пресврт за осум минути

ВИДЕО: Ливерпул не дозволи нов шок за навивачите, на „Енфилд“ совладан Бурмаут

пред 4 мес.
Фантастичен прием и шут на Сенегалецот

ВИДЕО: Мане во финишот го скрши отпорот на Норвич, продолжува импресивната серија на Ливерпул

пред 5 мес.
Зад него останаа Салах и Марез

Садио Мане е најдобар африкански фудбалер за изминатата година

пред 6 мес.
Клоп бара убедлива победа

ФОТО: Ливерпул екстра офанзивен против последно пласираниот Вотфорд

пред 7 мес.
„Светците“ будно го следат сенегалецот

ПСЖ ја најде замената за Нејмар

пред 7 мес.
Мане одговори на провокацијата на Гвардиола

Мане: Ако има потреба и на мечот со Сити ќе „симулирам“

пред 8 мес.
Мане е херојот на Клоп

ВИДЕО: Ливерпул и Сити со пресврт до триумф, нов кикс на Арсенал

пред 8 мес.
Актуелниот шампион без проблеми кај Генк

ВИДЕО: Наполи го доби трилерот со Салзбург, Елмас доби десет минути

пред 9 мес.
Интересна изјава на Сенегалецот

Мане: За мене еден е најдобар на светот, а тоа не е Вирџил

пред 9 мес.
Четири гола и грам надеж за гостите

ВИДЕО: Голеада на „Енфилд“ Ливерпул нема милост против Салзбург

пред 9 мес.