Tag: марка
МАРКА ТВРДИ ДЕКА ТРАНСФЕРОТ Е СИГУРЕН, РОМАНО ЈА ПОТВРДИ ПОНУДАТА

Реал испрати нова официјална понуда: Мбапе доаѓа во Мадрид?!

пред 4 недели
се поизвесен трансферот

Марка го објави новиот клуб на Меси: Покетино и Гвардиола дадоа свое видување

пред 2 мес.
Алармантна вест за „Каталонците“

Марка: Преговорите се во ќорсокак, Меси се подалеку од нов договор со Барса

пред 2 мес.
Познати казните за напуштање на Суперлигата

Откажувањето од Суперлигата носи санкции: Откриено колку треба да платат клубовите

пред 5 мес.
голема награда го очекува победникот во суперлигата

Марка тврди: Цело богатство е подготовено од спонзорот за клубовите во Суперлигата

пред 5 мес.
МАКЕДОНИЈА ЌЕ БИДЕ НАГАЗНА МИНА НА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

Димитриевски за Марка: Ова е неверојатно, Германците не ни ја ни честитаа победата

пред 6 мес.
Револуција во „кралскиот“ тим

Реал Мадрид ќе продава шест ѕвезди за да ги купи Мбапе и Халанд

пред 6 мес.
НАЈЧИТАНИОТ ШПАНСКИ ВЕСНИК СО ЖЕСТОКИ КРИТИКИ ЗА ПЈАНИЌ

„Марка“ удри по фудбалерот на Барселона: Босанецот беше кастастрофа, тоа веќе не е вест

пред 8 мес.
австриецот не оди никаде

ФОТО: Марка тврди дека Алаба има договор со Реал, Билд ги негира Шпанците

пред 8 мес.
Барселона не смее да го попречува процесот

Започнува војната за Меси, ПСЖ и Сити од денеска може да преговараат со Аргентинецот

пред 9 мес.
Интересна листа од шпанскиот медиумски гигант

„Марка“ ги избра најдобрите фудбалери за 2020, Левандовски е прв а Меси на десетото место

пред 9 мес.
зидан зависи од пласманот во нокаут рундата во лигата на шампионите

Навивачите на Реал Мадрид со гласање го најдоа виновникот за очајните резултати

пред 10 мес.
Шпанска „Марка“ тврди:

Повредата на Барди е посериозна, ќе мора на операција?

пред 10 мес.
пред финалето на ролан гарос

ФОТО: Марка незгодно удри по Ѓоковиќ на насловната страна со „DjoCovid“

пред 12 мес.
Уругваецот разгледува други опции

„Марка“:Суарез го „откачи“ Јуветус, ама си оди од Барса

пред 1 година
ако не е меси фудбалот во шпанија би бил поинаков

„Марка“ со еден твит покажа што значи Меси за Барселона и шпанскиот фудбал

пред 1 година