Tag: маврово
Матлиески ја одржа првата прозивка

ФОТО: Тинекс Пролет ги започна подготовките во Скопје, ќе ги продолжи во Маврово

пред 11 мес.
маврово нова база на металург

ФОТО: Металург ќе ја одработи третата фаза, замина на подготовки во Маврово

пред 11 мес.
прва етапа од подготвителниот период....

ФОТО: Еурофарм Пелистер „летна“ во Маврово на подготовки

пред 11 мес.
Мали проблеми за Матијашевиќ

Македонија без Милков и Стошиќ на двомечот со Романија

пред 2 години
Македонскиот вицепрвак наскоро заминува за Струга

ФОТО: Еурофарм со завршни подготовки во Маврово

пред 2 години
Матијашевиќ будно го следи тренингот

ВИДЕО: 100% посветеност за успешно деби на ЕП

пред 2 години
Позитивни вести од Маврово

Ѓорѓи Ѓорѓиев почна со тренинзи, Маџунков се враќа во понеделник

пред 2 години
Промотивен спот

ВИДЕО: Живеј го сонот – порачуваат одбојкарите

пред 2 години
Работат со забрзан ритам во Маврово

ВИДЕО: Нема веќе опуштено, одбојкарите со интензивни тренинзи

пред 2 години
Добри вести за Матијашевиќ

Повредите се минато за Маџунков и Ѓорѓи Ѓорѓиев, Милков останува неизвесен

пред 2 години
Поради повреда се врати во Скопје

Ѓорѓи Ѓорѓиев доби поштеда од Матијашевиќ

пред 2 години
Разговор со капитенот-втор дел

Ѓорѓиев: Сите сонуваме за пласман во втората фаза на ЕП

пред 2 години
репрезентативците уживаат во Маврово

Ѓорѓиев: Од 2005 година сум во репрезентацијата, вакви услови досега не сме имале

пред 2 години
Има повод за частење

Љафтов: Со срце за Македонија! (ФОТО)

пред 2 години
На подготовки

Еурофарм Работник замина во Маврово

пред 2 години
Подготовките во Маврово течат според планот

Љафтов: Најважно е да го задржиме ритамот пред контролните мечеви

пред 2 години