Tag: мбапе
ПСЖ на еден бод негатива од Лил

ВИДЕО: Луд финиш во Франција: Триумф на ПСЖ против Сент Етијен

пред 2 дена
Интересна компарација од италијанската легенда

Алтобели: Лукаку е на истото ниво како Левандовски, Мбапе и Халанд

пред 5 дена
Напаѓачите отворено за иднината

Нејмар и Мбапе открија каде ќе играат следната сезона

пред 6 дена
Ова ќе предизвика трансфер потрес во Англија

ПСЖ има план во случај Мбапе да си замине, ќе ги купи најдобрите од Премиер лигата

пред 1 нед.
Интересна најава од „Тутоспорт“

ПСЖ ќе тргне по Кристијано Роналдо, ако Мбапе го напушти ова лето

пред 1 нед.
каква акција на мбапе

ВИДЕО: Нема кој да го запре, Мбапе постигна нов супер гол

пред 1 нед.
ПСЖ размислува за продажба поради обештетувањето

Шпанците тврдат: Мбапе одбил нов договор, сака во Реал

пред 1 нед.
Ќе гледаме епски реванш во Париз

ВИДЕО: Мбапе и Нејмар со шлаканица за Баерн, ПСЖ славеше во Минхен во ЛШ

пред 2 недели
По првото полувреме во Германија и Шпанија

ВИДЕО: Нејмар е во елемент, ПСЖ води во Минхен – Маунт му донесе предност на Челси

пред 2 недели
Нејмар запиша асистенција

ВИДЕО: Мбапе за 3 минути го матираше трапавиот Ноер, ПСЖ води во Минхен

пред 2 недели
Работите се менуваат од ден во ден

ПСЖ го губи трпението со Нејмар ама се` зависи од Мбапе

пред 2 недели
французинот сака да игра во премиер лигата

Ливерпул се надева, Мбапе не потпишува договор со ПСЖ и доаѓа во Англија

пред 3 недели
Барем ќе се обиде да собере пари

Реал Мадрид ќе ги продава сите што се на позајмица за да ги купи Халанд и Мбапе

пред 3 недели
Во мундијалските квалификации

ВИДЕО: Франција без проблеми против Казахстан, Мбапе промаши пенал

пред 3 недели
Револуција во „кралскиот“ тим

Реал Мадрид ќе продава шест ѕвезди за да ги купи Мбапе и Халанд

пред 3 недели
ЌЕРКА НА НОВИНАР ОД ТУТОСПОРТ

Мбапе доаѓа во Италија, манекенка го „збудале“ најбараниот играч на денешницата

пред 4 недели