Tag: мегваер
Капитенот на Јунајтед го изгуби компасот

ВИДЕО: Мегваер продолжува да прави глупости, ја остави на цедило Англија

пред 1 нед.
скандалот од миконос како да нема крај

Мегваер повторно нападнат, скандалот од Миконос не му дава да биде спокоен

пред 2 мес.
Осуден на 21 месеци казна затвор условно

Мегваер прозборе за инцидентот, „се плашев за мојот живот“

пред 2 мес.
Хаосот на Миконост настанал поради „женско НЕ“

ФОТО: Мегваер се пресметал со членови на албанската мафија поради сестра му!?

пред 2 мес.
откако истепал тројца полицајци на миконос

ФОТО: Маскирани и опасни, како Мегваер и другарите ја напуштија судската сала во Грција

пред 2 мес.
летаа боксови, мегваер во главна улога

ВИДЕО: Мегваер како „Спартанец“ , сам против сите, видео од тепачката на Миконос

пред 2 мес.
инцидентот е потврден, мегваер завршил во полициска станица

Капитенот на Јунајтед Мегавер направил хаос, уапсен откако претепал грчки полицаец на Миконос (ФОТО)

пред 2 мес.
Ден за заборав на Де Геа и Мегваер – грешка до грешка

ВИДЕО: Лампард и Челси конечно до победа над Јунајтед – си закажаа финале со Арсенал во ФА купот

пред 3 мес.
Фановите на Јунајтед во неверување

ФОТО/ВИДЕО: Несмасниот Мегваер го повреди Баи – Де Геа со ново срамно шоу

пред 3 мес.
За дербито во Манчестер

Јунајтед со Мегваер, Сити посилен за Де Бруин

пред 8 мес.
Челси ја продолжи низата лоши резултати против „Ѓаволите“

ВИДЕО: Манчестер Јунајтед сигурен на „Стенфорд Бриџ“, Марсијал и Мегваер талични за Солскјер

пред 8 мес.
Страшна грешка на „карамелите“

Евертон одбил да ги купи: Робертсон, Мегваер и Халанд за 24 милиони фунти

пред 11 месец
Нов договор за стабилизација на одбраната

Во Јунајтед сметаат дека ги нашле наследниците на Видиќ и Рио

пред 1 година
Играчот со број 5 во Јунајтед

Мегваер бил познат по големата глава, пристојноста и слабите резултати во атлетика

пред 1 година