Tag: мемфис депај
Новото засилување на Барселона

Депај: Со нетрпение очекувам да заиграм со Меси

пред 6 дена
Новото засилување на „Каталонците“

ВИДЕО: Мемфис Депај пристигна во Барселона, од утре почнува со тренинзи

пред 2 недели
ДРУГИТЕ НУДАТ ПОВЕЌЕ ПАРИ

Барселона може да испадне најголемиот лузер на преодниот рок: Им ги крадат двете договорени засилувања

пред 2 мес.
депај двоен стрелец за „лалињата“

ВИДЕО: Холандија се спаси од пораз во 89 минута, избегна срам на дуелот со Шкотска

пред 2 мес.
депај го сака својот сонародник за тренер

Депај: Доаѓам во Барселона само ако Куман биде тренер

пред 2 мес.
По најавите дека ќе потпише за Барселона

Мемфис Депај: Сам ќе одлучам за мојата следна дестинација

пред 2 мес.
ХОЛАНДСКАТА ЅВЕЗДА ДОАЃА ВО КАТАЛОНИЈА

Марка тврди дека е готово: Барселона ја договорила најголемата желба на Куман

пред 3 мес.
Напаѓачот е повторно во центарот на вниманието

ФОТО: Лион со провокација до Барселона и Милан за Мемфис Депај

пред 10 мес.
на барање на куман, доаѓа репрезентативец на холандија

Барселона доби нов напаѓач, Депај ќе игра во тандем со Меси

пред 11 мес.
се сам направи и потоа промаши

Ова е промашувањето на Лион кое се прераскажува, Депај не искористи зицер

пред 11 мес.
Очекуваме реакција од Ибрахимовиќ

ФОТО: Депај на плажа го прослави светскиот ден на „кралот на животните“

пред 12 мес.
Пред реваншт во Лигата на шампионите

Мемфис Депај: Подготвени сме за Јувентус, Де Лихт и јас ќе бидеме ривали

пред 12 мес.
Пријатни вести за навивачите на „росонерите“

Милан во преговори со Лион и Реал, Депај и Јовиќ сакаат трансфер во Серија А

пред 1 година
Е ова е малер

Лион сардисан, на средбата со Рен, двајца негови фудбалери скинаа предни вкрстени лигаменти на колената

пред 2 години
ПРЕГОВОРИТЕ ЗАПОЧНАА

Депај решен да замине од Лион

пред 2 години