Tag: меси
пристигна летово а веќе нема минутажа

Проблеми во рајот: Меси е главната причина зошто не игра големото засилување на ПСЖ?

пред 2 дена
аргентинецот ќе го прескокне и следниот меч за псж

ПСЖ има проблем со Меси, втор меч во низа нема да игра

пред 3 дена
повредата не е сериозно , но ...

Меси ќе прескокне еден натпревар за ПСЖ, под знак на прашање и настапот против Сити

пред 6 дена
аргентинецот има два проблеми

Меси под посебен тренинг режим, го пропушта дербито во Лигата на шампионите

пред 6 дена
избрзана реакција на аргентинецот

Покетино сепак бил во право: Меси се повредил на дуелот со Лион

пред 7 дена
ПОКЕТИНО ГО ЗАМЕНИ ВО 76 МИНУТА, АРГЕНТИНЕЦОТ НЕ СЕ ПОЗДРАВИ СО ТРЕНЕРОТ

ВИДЕО: Меси покажа дека сака да е „газда“, не се поздрави со Покетино, проблеми во ПСЖ

пред 1 нед.
шест од шест за псж во лига 1

ВИДЕО: Икарди го спаси ПСЖ во 93 минута, Меси заменет во 76 минута

пред 1 нед.
40 + 40 + 30...

Л’Екип со детали од договорот на ПСЖ и Меси, во игра и криптовалути

пред 1 нед.
За функционирањето на Меси, Нејмар и Мбапе

Покетино: Потребно е време за да се разбираат на теренот, треба да научат каде и кога да се движат

пред 2 недели
не е се во парите, псж освои само бод

ВИДЕО: Меси погоди пречка, Бриж го стопира најскапиот тим во светот

пред 2 недели
не му се пишува добро на бриж

ПСЖ со Меси, Нејмар и Мбапе против Клуб Бриж , пеколно трио за секоја одбрана

пред 2 недели
Статистиката е прецизна

ФОТО: Никој како Меси, ни Ривалдо, Анри, Зидан, Тоти, Роналдо….

пред 2 недели
рекордна гледаност во франција

Меси ефект: Секој шести Французин го гледаше дебито на Аргентинецот, Шпанците повеќе ги интересира Меси отколку Примера!

пред 4 недели
Можно е деби на аргентинецот

ФОТО: ПСЖ со Меси, Нејмар и Мбапе во составот – ова изгледа опасно

пред 4 недели
интересна идеа за одавање почит

ФОТО: Вака изгледа првиот стадион именуван по најдобриот фудбалер на денешницата: „Лео Меси“ во предградието на Андите

пред 1 месец
одличен деловен потег

Пике ќе заработи добро од заминувањето на Меси во ПСЖ

пред 1 месец