Tag: михајловиќ
Михајловиќ ги предупреди своите играчи

ВИДЕО: Атрактивна асистенција на Фарес за Имобиле, Лацио ја победи Болоња

пред 3 мес.
големо признание за работата и делото на србинот

ОФИЦИЈАЛНО: После Нови Сад, Синиша Михајловиќ е почесен граѓанин и на Болоња

пред 6 мес.
гатузо бил во право кога изјави дека лае, но и каса...

ВИДЕО: Михајловиќ ги загуби нервите, судијата спречи инцидент меѓу Србинот и Гасперини

пред 6 мес.
објавата ја погледнаа речиси милион луѓе

Се огласи Ибрахимовиќ за фотографијата со големиот пријател Михајловиќ

пред 6 мес.
пријателите се сретнаа на „сан сиро“

Една слика илјада зборови: Два фудбалски џентлмени, големите пријатели Михајловиќ и Ибрахимовиќ(ФОТО)

пред 6 мес.
Гатузо кратко и јасно го опиша миха

ФОТО: „Јас лаам ама не касам, кога Синиша лае внимавајте“

пред 7 мес.
србинот се уште има „топ“ во ногата

ВИДЕО: Синиша Михајловиќ и по 30.години е мајстор за слободни удари

пред 8 мес.
србинот останува во болоња

Болоња ќе му понуди нов повеќегодишен договор на Михајловиќ

пред 8 мес.
миха се враќа на кормилото од болоња

Михајловиќ: Болоња прва ми даде шанса, тоа не можам да го заборавам

пред 8 мес.
италија полека но сигурно се враќа во нормала

Болоња и Синиша Михајловиќ се враќаат во строј следната седмица

пред 9 мес.
Дефанзивецот на болоња издвои што го прави србинот поседен од другите

Бани: Синиша Михајловиќ ни дава дополнителен адреналин

пред 10 мес.
За само девет дена работа

ЦАС одлучи, Михајловиќ им „скина“ три милиони евра на Спортинг Лисабон

пред 10 мес.
„Никој не им е ни блиску“

Михајловиќ нема дилеми кој е најдобар тим во Серија А

пред 11 месец
Пријателството е најважно од се

Михајловиќ: Ибрахимовиќ требаше да дојде во Болоња, ќе му беше повесело

пред 1 година
Од фондацијата „кварто потере“

ФОТО: Синиша Михајловиќ доби награда за храброст

пред 1 година
ова е подарок од господ

Михајловиќ: Не сум никаков херој, јас сум само човек, се надевам многу подобар од порано

пред 1 година