Tag: мино раиола
ГОВОРЕШЕ И ЗА ИБРА

Раиола говореше за своите клиенти: Погба сонува да игра за Реал Мадрид, Зидан му е идол

пред 1 нед.
ИДЕЈАТА Е ПОРАДИКАЛНА ОД СИТЕ ДОСЕГАШНИ

Мино Раиола е за Суперлигата, но смета дека клубовите погрешиле: Ја објасни споредувајќи го Реал со Ферари

пред 1 нед.
ВЕЛИ УМОРЕН Е ОД КОМЕНТАРИ

Зидан запрашан за Халанд: Не размислувам што ќе се случи следната година

пред 1 месец
ПО ЛАПОРТА НА РЕД Е ФЛОРЕНТИНО ПЕРЕЗ

Заврши состанокот во Барселона: Раилоа и татко му на Халанд се упатија кон Мадрид

пред 1 месец
МОЖНИОТ ТРАНСФЕР ГО ПОТВРДУВА И ФАБРИЦИО РОМАНО

ВИДЕО: Раиола и татко му на Халанд слетаа во Барселона- дали на повидок трансфер бомба?

пред 1 месец
Французинот повторно е во фокусот

Раиола: Погба не е среќен во Манчестер, можеби Јувентус е неговата следна дестинација

пред 5 мес.
Шокантна вест за премиерлигашот

Мино Раиола: Дојде крајот на Пол Погба во Манчестер Јунајтед

пред 5 мес.
Шпекулациите ги потврди Раиола

Бонавентура ја прифатил понуда од Рим, ќе потпише тригодишен договор

пред 12 мес.
На сцена стапува Раиола

Рома не сака да го плати Михтарјан но сака да го задржи

пред 1 година
Погба сакал да игра само на највисоко ниво

Раиола со нова провокација до раководството на Манчестер Јунајтед

пред 1 година
На потег е Милан

Јувентус ќе го краде голманот на Милан

пред 1 година
Раиола сериозно го зголеми своето конто

Еве како беше поделен „колачот“ од трансферот на Ерлинг Халанд

пред 1 година
Англичанецот ќе бара спас надвор од „Олд Трафорд“

Раиола ќе му ја спасува кариерата на Лингард, навивачите на Јунајтед во шок

пред 1 година
За одлуката да го засили Милан

Раиола: Златан се врати за да се забавува и да го забавува светот

пред 1 година
„Милионерите“ ја добија трката со гигантите

ОФИЦИЈАЛНО: Супер-талентираниот Халанд ја одбра Борусија Дортмунд

пред 1 година
Раздвижено е пред зимскиот преоден рок

Солскјер бил да се види со Халанд, Јувентус следи се преку Раиола

пред 1 година